Es-selamu ala menit-tebeal huda

mutahhari

Yeni Üyemiz
Bi ismihi sübhanehu ve Teala bizleri yoktan varden,bizleri şekillendiren,bizleri taktir eden,bizleri istiva eden,bizleri eşrefi mahlukat yapan,bizleri ahseni takvimde hulk eden,bizlere ülvi makamlara layık gören evrenin sahibi olan sübhan olan ala olan mürebbimize hamdu senalar olsun.salat ve selam risalet zincirinin son halkası ve hatemun-nebiyyin olan Hz.Muhammed mustafa (s.a.a) ve onun tertemiz alına ve ashabına olasun,bizleri ve tüm islam aleminin vatesimu bi hablillahi cemaia vela teferreku şuuruna erdirerek,tevhid akidesinin etrefında kenetlenmeyi nasib ederek,kirlenmiş ruhlarımızı kur,an ve muhammed mustafa (s.a.a) getirmiş olduğu ahlakı yüreklerimize nakş eyleyerek bizleri kemala erdirsin.
ayrıyeten caylannur ablamın ki o şahsiyet abidesi olan kur,anda zikir edilen şecereten mubareke temsil edilen bir şahsiyetin davetine icabet ederek ben acizane bir kardeşiniz olarak sizlerinde kabul buyurarak aranıza almamı ve bu erdemliği göstereceğinizden bil kalbil mutmainne olarak bende bu okyanusun bir kıtresi olarak aranızdayım inş.
sizlerin o engin düşüncelerinizden inş.yararlanacm.
hepinizi Allahın sonsuz rahmetin rahmetle yad ediyorum.kunu fi emanillah

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Ve aleyna aleyküm selam.Bu dualarınıza yürekten amin diyoruz.Bu güzel girişiniz için ALLAH ac razı olsun.Üyeliğiniz daim ve hayırlı olsun inşallah.Ceylannur hanımefendi hep güzel insanları ,güzel yürekleri ailemize davet etti. Sizde ailemize hoşgeldiniz.Hep beraber
karşılıklı bilgi alış verişlerinde bulunarak ALLAH ac yolunda yürümek dileklerimizle.
RASULEHASRET GÖNÜLLER AİLESİNE HOŞGELDİNİZ.glü

ceylannur

Yeni Üyemiz
Bilmihi sübhanehu ve Teala bizleri yoktan varden,bizleri şekillendiren,bizleri taktir eden,bizleri istiva eden,bizleri eşrefi mahlukat yapan,bizleri ahseni takvimde hulk eden,bizlere ülvi makamlara layık gören evrenin sahibi olan sübhan olan ala olan mürebbimize hamdu senalar olsun.salat ve selam risalet zincirinin son halkası ve hatemun-nebiyyin olan Hz.Muhammed mustafa (s.a.a) ve onun tertemiz alına ve ashabına olasun,bizleri ve tüm islam aleminin vatesimu bi hablillahi cemaia vela teferreku şuuruna erdirerek,tevhid akidesinin etrefında kenetlenmeyi nasib ederek,kirlenmiş ruhlarımızı kur,an ve muhammed mustafa (s.a.a) getirmiş olduğu ahlakı yüreklerimize nakş eyleyerek bizleri kemala erdirsin.
ayrıyeten caylannur ablamın ki o şahsiyet abidesi olan kur,anda zikir edilen şecereten mubareke temsil edilen bir şahsiyetin davetine icabet ederek ben acizane bir kardeşiniz olarak sizlerinde kabul buyurarak aranıza almamı ve bu erdemliği göstereceğinizden bil kalbil mutmainne olarak bende bu okyanusun bir kıtresi olarak aranızdayım inş.
sizlerin o engin düşüncelerinizden inş.yararlanacm.
hepinizi Allahın sonsuz rahmetin rahmetle yad ediyorum.kunu fi emanillah

Ve aleyna aleyküm selam hoş geldın sefalar getırdın canım kardesim seni burda goremek ne kadar güzel rabim üeyelıyını hayırlar vesıle etsın o güzel payalsımları burda beklıyorum ALLAH CELLE CELALEHU RAZI OSLUN

2627.jpg

mutahhari

Yeni Üyemiz
Eyvallah

Eyvallah abiler ve ablalr hoş buldunuz ,hoş bulunmuşuz,Allah bizleri sizleri ve tüm mü,minleri her zaman dif-i bir izan ile tariyya babından tevkidi bir ferasetle bir araya getirip,ilahi nişanelerin ruhlarımıza naşkşu nevaş eyleyerek hayyimizin pak ve zelal olmasını yüreklerimize ilka eylesin.Ey Rabbim sen şahidsin,Resulünde şahidttir,biz mü,minlerde şahidleriz,Sen insanoğluna keremi bağışlamışsın. Sen kendi özel emanetini insanoğlunun omuzlarına yüklemişsin. Sen bütün peygamberlerini, kitabı öğretmek ve adaleti gerçekleştirmek için göndermişsin. Sen kendine, peygamberlerine ve iman eden insanlara izzeti bağışlamışsın. Sana ve peygamberlerinin getirdiği mesaja inanıyoruz. Senden özgürlük, bilgi, uygarlık, adalet ve şeref istiyoruz. Bize bunları bağışla Çünkü çok muhtacız ve her zamandan daha dertliyiz ve alçaklık, esaret ve cehaletin kurbanı olmuşuz.
bizlere sırati mustakim öğret,bizleri hidyetten ayırma,bizleri birbirimize güteceğimiz hamasi denesi ve habaisi efkarlardan beri kıl.bu güzel dünü yani cumamızı aramızdaki ülfeti rabt eyle.bizleri kardeşlik mihverine erdir.YA KERİM.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Ve aleykum selam,,, hos geldiniz paylaşımlarınızdan faydalanmak ve faydalı olabilmek ümidiyle.....

H akkındakı her şeyin
O lsun hayırlısı
Ş aşırtmasın Rabbım
G üldürsün hep yüzünü
E meklerınle
L ayık ol Rabbıne
D aim olsun üyeliğin
İ nan mutlu oluruz
N asiplenmektir paylasımlardan budur tek umudumuz...

mutahhari

Yeni Üyemiz
Eyvallah kardeş hoş buldunuz Rabul Alemin sizlerden ve tüm müvahhidlerden radiyeten mardiyeten olsun,inş,dedğiniz gibi benim gibi bir ümminin sizler gibi arifler arasında çok yararlanacağı benim açımdan faydalı ver yararlı olacağı kesindir,sizlerde ki bilgi birikimi,sizlerdeki potansiyel,sizlerdeki yetenekten banim gibi acizane bir kardeş için nurun ala nur olacak burda var olmamız,ceylannur,un ablanın sebeb olması essebebu kel faili babından sevapların ecirlerin mükafatların müştereğindendir,yeterki bizler vestakim kema ümirtehu ayetin şiarında şuurunda idrakında müdrikinde olalım.işte o zaman muinimiz bizleri yoktan var eden mürebbimizin vensuruni ensurkum bilinciyle aşamayacağımız bir kurbi aşamayacağımız bir mekaidi set kalmayacak bi izni hudamın.yeterki bizi inşa eden kılavuzumuz kur,anı dost doğru anlamak ve o meyanda sabit ayaklarımızı atalım,yeterki biz arınmaya ğayret edelim.ona yönelelim,çünkü o akrabun minna min hablina veridttir.herkese selamen selama.

Üst Alt