İzin!

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Selamün Aleyküm Kardeşlerim!
Pazar gününden itibaren sitelere ve faceye bir müddet ara vereceğim. Nasip olur Allah izin verirse Kasım ortasında yine buralarda olurum. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun. Sebeb Buradaki bizim camii imamı izine gittiğinden çocukları okutmak bana kaldı. Daha sonra izine sılaı rahim gideceğim. Allah'a emanet olun. Selam ve dua ile.

MURATS44

Özel Üye
Selamün Aleyküm Kardeşlerim!
Pazar gününden itibaren sitelere ve faceye bir müddet ara vereceğim. Nasip olur Allah izin verirse Kasım ortasında yine buralarda olurum. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun. Sebeb Buradaki bizim camii imamı izine gittiğinden çocukları okutmak bana kaldı. Daha sonra izine sılaı rahim gideceğim. Allah'a emanet olun. Selam ve dua ile.

ve aleyküm selam üstadım. Hem kutsal bir görec hem de memleket ziyareti. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah. Memleket yolunda da hayırlısıyla gidip gelirsiniz inşaallah. Şimdiden yolunuz açık olsun. En güzele emanet olun.

Bizi unutmayın :) Kalbimiz sizinle...

sıla

Aktif Üyemiz
Varsa hakkımız biz den yanada helal olsun, ALLAH yardımcınız olsun güle güle gidip dönmeyi nasip etsin .şimdiden hayırlı yolculuklar Yolunuz açık olsun.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Üstadım bu defa vedaniz uzadı sanki...
İnşallah hayırla bekliyoruz....

Üst Alt