Mutluluk Bu Olsa Gerek

Nur Hanım

Aktif Üyemiz

Mutluluk Bu Olsa Gerek

Evet arkadaşlar burası benim bir diğer ailem olduğu için mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim..Sabah 07 : 20 itibari ile nurtopu gibi maşallah oğlum oldu Yüce Rabbimin izniyle..Ne kadar da şükür ve hamd-ü senalar etsek azdır .. Daha önce söylerlerdi ama başa gelince farklı oluyormuş.Gerçekten Rabbimin izniyle CANDAN - CAN türedi .Yüce Mevlam ol dedi ve oldu şükürler olsun onun izniyle.Dualarınızı inşallah bize ve herkese bekliyorum rica ediyorum kardeşlerim,abilerim,ablalalım saygı ve sevgilerimle.İnşallah Anasına,babasına,ailesine,vatanına milletine inşallah hayırlı bir evlat olması temennisiyle inşallah

sıla

Aktif Üyemiz
Mâşaallah, bârekallah Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün Rabbim islam sancağı altında büyümeyi ve salih kimselerden olmayı nasip etsin.Rızkı bol ömrü hayırlı olsun.

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
hayırlı olsun canım çok sevindim maşaallah barekallah.hayatın en güzel en özel duygusudur herhalde annelik duygusu.Rabbim bu mutluluğunu daim eylesin her geçen gün dahada arttırsın inşaallah.dinine vatanına milletine ve ailesine hayırlı evlat olsun,Rabbim onu her daim merhametiyle kucaklasın inşaallah.darısı çocuk hasretiyle yanıp tutuşan tüm kardeşlerimize olsun inşaallah hayırlısıyla

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Kuzucuk nasıl büyüdü mü 40 ı çıktı sanırım.çok tatlıdır şimdi cennet kokar.benim içinde öpüp kokla glüglüglüglüglüglü

MURATS44

Özel Üye
Mutluluk Bu Olsa Gerek

Evet arkadaşlar burası benim bir diğer ailem olduğu için mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim..Sabah 07 : 20 itibari ile nurtopu gibi maşallah oğlum oldu Yüce Rabbimin izniyle..Ne kadar da şükür ve hamd-ü senalar etsek azdır .. Daha önce söylerlerdi ama başa gelince farklı oluyormuş.Gerçekten Rabbimin izniyle CANDAN - CAN türedi .Yüce Mevlam ol dedi ve oldu şükürler olsun onun izniyle.Dualarınızı inşallah bize ve herkese bekliyorum rica ediyorum kardeşlerim,abilerim,ablalalım saygı ve sevgilerimle.İnşallah Anasına,babasına,ailesine,vatanına milletine inşallah hayırlı bir evlat olması temennisiyle inşallah

Konuyu şimdi gördüm Nur Hanım. Kusura bakma.
Gerçekten mutlulukların en güzelini yaşamışsın. Bu kadar mutlu olduğuna göre heralde ilk bebeğin. Rabbim Analı babalı büyütsün inşaallah. Ailesine , vatana millete faydalı , Allahın sevdiği kullarından biri olur inşaallah.

Yalnız yeğenimizin adını yazmamışsın. Bugün 66 günlük olması lazım :) Civcivin bir resmini ekler ve adını da yazarsan çok seviniriz :)

cocuk-png-child-png-222odi.png

:)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Valla ne diyeceğimi bilemedim.
Kimin bebeği oldu...konuya yorum çok olmuş.
Cevap vermemişsin nur...
Birde sağlık konusunda diyaliz hastasiyim derdin
Ona istinaden bu konu kime ait anlamada zorlandim.
Ben şok oldum konuya bakınca.
%30 ihtimaldir bu durum hastalarda.
Eğer bebek seninse.buyuk bir mutluluk ve tarifi imkansızdır.
Tabiri caizse bir mucize diyebiliriz.
İnşallah aydinlat beni...

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Oğlum oldu demiş ya canım ben kendinin anladım,zorda olsa imkansız değil Rabbim dilerse olmatacak yok işte.mucizeleri gözümüzün önünde görebilirsek

Üst Alt