Proshow producer, slayt yapma, slayt nasıl yapılır

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Proshow producer, slayt yapma, slayt nasıl yapılır konusuna bu videomuzla ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Bu programı bende kullanıyorum. Oldukça güzel çalışmalar çıkıyor ortaya. Ama bilmediğim , daha doğrusu nasıl yapılacağını bilmediğim konular var. Bunların bu proğram ile yapılma imkanı var mı onu da bilmiyorum?

Video son derece basit ve anlaşılır bir dille olabildiğinde detaya inilerek hazırlanmış. Ellerinize sağlık Özbek Hocam. Bu programı bir video ile bırakmadan devamını da bekliyorum. Teşekkürler.

xxmolinaxx

Bu programı bende kullanıyorum. Oldukça güzel çalışmalar çıkıyor ortaya. Ama bilmediğim , daha doğrusu nasıl yapılacağını bilmediğim konular var. Bunların bu proğram ile yapılma imkanı var mı onu da bilmiyorum?

Video son derece basit ve anlaşılır bir dille olabildiğinde detaya inilerek hazırlanmış. Ellerinize sağlık Özbek Hocam. Bu programı bir video ile bırakmadan devamını da bekliyorum. Teşekkürler.

Bulut kardeşim Zaman buldukça detaylarına ineceğim Umarım faydalı olur

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Zaman çok Özbek Hocam. Konu anlatımlarının yanında örnek çalışmalarınız da görmek isteriz. Yaptığınız introlar çok güzel. Bizlerinde kullanabileceği siteye özel de bir intro için , zamanınız olurda yapabilirseniz seviniriz.

Bu proğramla yapılmış örnek videolar burada var. Proshow ile yapılmış. Benzerleri arasında hem kolay hem güzel. Yalnız son çıktıları çok büyük boyutlarda oluyor. Boyut sorununa da bir çözüm bulunsa vazgeçilmeyecek proğramlardan biri olur.

xxmolinaxx

video çıktılarını hem kaliteli hem de boyutunu düşürerek nasıl yaparız konusunu Handbrake ile anlatmıştıtım yakın zamanda foruma eklerim

O

Operatör

Guest
Proshow ilr ysptığım klip 1.32 gb oldu. İnternetten indirdiğim proğram ile 100 küsür mb oluyor lakin sonuç hiç iyi değil. Eğer ki daha kaliteli yolu varsa anlatır mısınız?

xxmolinaxx

Proshow ilr ysptığım klip 1.32 gb oldu. İnternetten indirdiğim proğram ile 100 küsür mb oluyor lakin sonuç hiç iyi değil. Eğer ki daha kaliteli yolu varsa anlatır mısınız?

Handbrake kullanımını anlatmıştım zaten foruma yakında eklerim. Şu anda Youtube de problem var açamıyorum

Üst Alt