After effects ile youtube abone ol butonu yapma

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Emeğine sağlık Özbek Hocam. Güzel anlatım. Youtube kanalı olanlar için çok faydalı bir açıklama olmuş. Bunu sadece after efecktlemi yapabiliyoruz?

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Emeğine sağlık Özbek Hocam. Güzel anlatım. Youtube kanalı olanlar için çok faydalı bir açıklama olmuş. Bunu sadece after efecktlemi yapabiliyoruz?

Yorumunuz için teşekkürler Bu kadar kapsamlısını after effectsle yapabiliyoruz diğer video düzenleme yazılımlarıyla daha basitleri yapılıyor

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Teşekkür ederim.

Özbek hocam, video ve resim proğramlarında oldukça iyisiniz. Çizim proğramları ile alakanız nasıl ? Bir proğram var ingilizce ve çok karışık gibi. İlk defa gördüğüm bir proğram.

3D Tasarım hakkında.

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Bulut Kardeşim çizim programlarına pek vaktim olmadı 3d max hep aklımda ama zaman ayıramıyorum zaten mevcut programlarla kafam karıştı birde onu eklemeyeyim

sizin bahsettiğiniz program hangisi?

K

Kayıtsız Üye

Guest
Allah razı olsun bu bilgiler için teşekkürler elinize sağlık

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Aslında 3Dmax öğrenmeyi tercih ederim. Meslek gereği AutoCAD kullanıyorum ama çok ağır olduğundan bazen render alırken çok bekletiyor . 3D 'de 3Dmax oldukça iyi. AutoCAD'e göre daha kolay.

Benim dediğim proğram Rhinoceros....

Görüntüsü 3Dmax 'ı andırıyor ama hangisi daha etkili bilmiyorum. Şu var ki, 3Dmax malzemelerin yoğunluklarıyla beraber verilen ölçüler net girildiğinde bütün verileri otomatik olarak hesaplıyor. Hangi malzeme seçiliyse onunla yapılan işlem sonucunda gerekli olan bütün hesaplamaları otomatik yapıyor.

Rhinoceresun bazı videolarına baktım. Çok detaylı ve oldukça da başarılı işlemler yapılıyor.

Üst Alt