Photoshopta Manzaraya Fotoğraf Ekleme

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Emeğine sağlık Özbek Hocam. Kısa ve öz video. Açıklama çok kolay anlatılmış. Ben videoda da bir kaç yerde geçen bir cümle için birşey sormak istiyuorum.

Fotoğrafçılar arka plan temizlerken bir eklenti kullanıyor. Saç olan kısımlarda kayıp olmadan çokta güzel bir şekilde temizlik yapabiliyorlar. Bunun kısa bir şekli yada yöntemi var mı acaba? İnsan saçının etrafı nasıl temizlenir?

Birde bununla ilgili video yaparsanız çok makbule geçer . Şimdiden teşekkürler.

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Emeğine sağlık Özbek Hocam. Kısa ve öz video. Açıklama çok kolay anlatılmış. Ben videoda da bir kaç yerde geçen bir cümle için birşey sormak istiyuorum.

Fotoğrafçılar arka plan temizlerken bir eklenti kullanıyor. Saç olan kısımlarda kayıp olmadan çokta güzel bir şekilde temizlik yapabiliyorlar. Bunun kısa bir şekli yada yöntemi var mı acaba? İnsan saçının etrafı nasıl temizlenir?

Birde bununla ilgili video yaparsanız çok makbule geçer . Şimdiden teşekkürler.

Bulut kardeşim photoshopun kendi içerisinde saç temizlemeyle ilgili menüler mevcut Background Eraser Tool var ayrıca refine edge kısmından maskelemek suretiyle yapabiliyorsunuz

Eklenti olarak Knocout, primatte, vertul fluid mask ve daha birçok program mevcut ilk fırsat bulduğumda
saç kesimiyle ilgili anlatım yapabilirim

Üst Alt