Şevket OKYAY(Resimli) Şevket OKYAY'dan sitemize hediye..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
rasulehasretcom1.jpg

rasulehasretcom2.jpg

glü glü glü glü glü

rasulehasretcom3.jpg

rasulehasretcom4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönülden

Yeni Üyemiz
Allah razı olsun sizden ... hoşgörü ve birleştirici unsurlarla süslenmiş harika satırlar
Bu güzelim ortamda herkesin birbirine karşı saygılı uslubu Resulehasret isminin hürmetine biraraya gelmişler sanırım..
Kaleminiz daim olsun efendim

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Sitemize gönül veren tüm canlardan, RABBİM ebediyyen razı olsun.....

EY ALLAH' ım ümmetsiz cenneti ben neyleyimdiyen peygamberimize bizleri layık eyle ya rabbim.....Yine o kıyamet gününde, peygamberimizin sancağı altında toplanan
ümmetlerden eyle bizleri....
Elhamdülillah rabbil alemin vel akibeti lilmüttekinvelaudvane illa alez zalimin vessela vessalamü ala resulunamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.....

Ey yerleri ve gökleri yaratan, kainatı ve bu alemi yoktanvar eden, istediğini istediğine veren, istediği zaman almak kudretine sahip olan Yüce ALLAH'ım,,,Bizler rasulehasret ailesini senden ayırma sana layık olanlardan eyle inşallah.....

Okyay

ÖZEL ÜYE

EY ALLAH' ım ümmetsiz cenneti ben neyleyimdiyen peygamberimize bizleri layık eyle ya rabbim.....Yine o kıyamet gününde, peygamberimizin sancağı altında toplanan
Elhamdülillah rabbil alemin vel akibeti lilmüttekinvelaudvane illa alez zalimin vessela vessalamü ala resulunamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.....

Ey yerleri ve gökleri yaratan, kainatı ve bu alemi yoktanvar eden, istediğini istediğine veren, istediği zaman almak kudretine sahip olan Yüce ALLAH'ım,,,Bizler rasulehasret ailesini senden ayırma sana layık olanlardan eyle inşallah.....

"VuSLaT" imanlı kardeşim ne diyeyim.
Güzel sözleri hep söylemişsin.
Rabbimiz sana mükafatını bahşetsin.
Dualarına gönülden ve kalpten amin diyorum.
Allah c.c. razı olsun.

Son düzenleme:

ceylannur

Yeni Üyemiz

sag ol canım amınnnnnnn

Üst Alt