Bedirhan Bey....

MURATS44

Özel Üye
Sitemizin Değerli üyelerinden Bedirhan Bey'in ;
Kur'an-ı Kerim Tefsir bölümündeki azimli ve ısrarlı çabalarıyla çok uzun bir konuyu ,kısa sürede sitemize ve insanlarımıza kazandırdığı için harcadığı emek ve zamanından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bu emeklerinin karşısında bölüm özel ödülünü kendisine takdim ediyoruz.Başarılarının devam etmesini diliyoruz.
glü - glü - glü
konudl.png

bedirhan.

Aktif Üyemiz
Kardeşım murat. bu deyerli ödüle laik görmeniz beni memnun eti ancak siz ve ceylan nur hanımın payı büyüktür yardımınızden dolayı sizlere teşekür ederım

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun bedirhan bey emeklerinize sağlık.....
RABBİM ebediyyen razı ve hoşnut olsun....

ceylannur

Yeni Üyemiz
Sitemizin Değerli üyelerinden Bedirhan Bey'in ;

Kur'an-ı Kerim Tefsir bölümündeki azimli ve ısrarlı çabalarıyla çok uzun bir konuyu ,kısa sürede sitemize ve insanlarımıza kazandırdığı için harcadığı emek ve zamanından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bu emeklerinin karşısında bölüm özel ödülünü kendisine takdim ediyoruz.Başarılarının devam etmesini diliyoruz.
glü - glü - glü

konudl.png

sag ol teşekür ederım murat sanada bedırhan bey cok teşekür edıyorum payalasımın gerceketn güzeldi allah celle celalehu razı olsun başarılarının devamı beklıyorzu

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
çalışan emeginin karşılıgını her zaman alır hayırlı olsun ödülünüz kardeşim rabbim başarılarınızı daim kılsın inşaALLAH

TaHKaR

Aktif Üyemiz
www.rasulehasret.com'de ki bu birlikteliği bu dostluğu bu sıcaklığı söndürmeyen, dostluğumuzun devamlılığını www.rasulehasret.com'mızın yaptığı paylaşımlardan dolayı hakkını nasıl ödeyebileceğimizi bilemediğimiz Bedirhan abimize hakikatten ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri Halen Birarada Tutan O Kocaman Yüreğin Kadar Teşekkürler Bedirhan Abi ...

ceylannur

Yeni Üyemiz
www.rasulehasret.com'de ki bu birlikteliği bu dostluğu bu sıcaklığı söndürmeyen, dostluğumuzun devamlılığını www.rasulehasret.com'mızın yaptığı paylaşımlardan dolayı hakkını nasıl ödeyebileceğimizi bilemediğimiz Bedirhan abimize hakikatten ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri Halen Birarada Tutan O Kocaman Yüreğin Kadar Teşekkürler Bedirhan Abi ...

sag ol tahkar kardesım bende sana cok teşekür ederım sizde payalsımların cok güzel ve emegınız var sende bizim bır aile bıreyımızısın güzel dosluklar saygı ve sevgıyala yolumuza devam etemek nasıp etmek nasıp etsın AMINNNN

Üst Alt