İslami Video Efektleri

candasarin

Aktif Üyemiz
İslami Video Efektleri

Konu Bilgisi:
Slaytlarınız da ve video çalışmalarınız da kullabileceğiniz birbirinden değerli video efektleridir.
Başlı başına çok önemli bir arşiv
68906779.jpg

DOWNLOAD LİNKLERİ
Download DVD1_CA.part01.rar for free on Filesonic.com 1
Download DVD1_CA.part02.rar for free on Filesonic.com 2
Download DVD1_CA.part03.rar for free on Filesonic.com 3
Download DVD1_CA.part04.rar for free on Filesonic.com 4
Download DVD1_CA.part05.rar for free on Filesonic.com 5
Download DVD1_CA.part06.rar for free on Filesonic.com 6
Download DVD1_CA.part07.rar for free on Filesonic.com 7
Download DVD1_CA.part08.rar for free on Filesonic.com 8
Download DVD1_CA.part09.rar for free on Filesonic.com 9
Download DVD1_CA.part10.rar for free on Filesonic.com 10
Download DVD1_CA.part11.rar for free on Filesonic.com 11
Download DVD1_CA.part12.rar for free on Filesonic.com 12
Download DVD1_CA.part13.rar for free on Filesonic.com 13
Download DVD1_CA.part14.rar for free on Filesonic.com 14

Moderatör tarafında düzenlendi:

harekat

Özel Üye
Candasarin Kardeşim Bunun devamı varmı Acaba Çünkü DVD-1 Dediğine göre Herhalde 2-3-4 seriside vardır diye düşünüyorum...

candasarin

Aktif Üyemiz
Candasarin Kardeşim Bunun devamı varmı Acaba Çünkü DVD-1 Dediğine göre Herhalde 2-3-4 seriside vardır diye düşünüyorum...

Tasarım eşime ait, ben de kendisine dedim bunun devamı varmı diye. Konu çok kişiye ulaştıktan sonra fark ettik amma 300 gb kadar arşivim mevcut. 3-4 olmaz ama 2 olur inş. :by:

harekat

Özel Üye
Maşaallah Çok geniş bir arşive sahipmişsiniz...Elleriniz dert görmesin Yengemizide teşekkür ediyoruz....Çok faydalı olacaktır inşaallah. Bir kaç tane amatör video Çalışmam oldu. sayenizde bu efektlerle daha iyi bir çalışma olacağından eminim...Allah razı olsun... Başarılarınızın Devamını dilerim...

candasarin

Aktif Üyemiz
Maşaallah Çok geniş bir arşive sahipmişsiniz...Elleriniz dert görmesin Yengemizide teşekkür ediyoruz....Çok faydalı olacaktır inşaallah. Bir kaç tane amatör video Çalışmam oldu. sayenizde bu efektlerle daha iyi bir çalışma olacağından eminim...Allah razı olsun... Başarılarınızın Devamını dilerim...

Her tür Video efekti sağlayabilirim.İlla konu olması gerekmiyor. Bana şöyle bir efekt lazım deyin hemen upload ederim size veya sizlere. Ama gel şunu nasıl yapabilirsin dersen hiç anlamam .

harekat

Özel Üye
Allah razı olsun...Söylemeniz bile yeterli...Bende Photshoptan hiç anlamam. fırsat bulupta öğrenmek için zaman bulamıyorum o yüzden bir türlü öğrenemedim gitti...

Son düzenleme:

candasarin

Aktif Üyemiz
Allah razı olsun...Söylemeniz bile yeterli...Bende Photshoptan hiç anlamam. fırsat bulupta öğrenmek için zaman bulamıyorum o yüzden bir türlü öğrenemedim gitti...

Belli bir yaştan sonra da insan öğrenmek istemiyor bu tür işlemleri.Ama işlem olursa da ben yaparım Allah'ın izni ile.

MURATS44

Özel Üye
Aransa bulunamayacak bir arşiv.Helede böyle lazımen gelince..............
:)
4.parttayım .İndiriyorum.Ellerine sağlık. Süper bir konu..

Üst Alt