Esselamüaleyküm

Okyay

ÖZEL ÜYE
Esselamüaleyküm Mübarek Dostlar!
Yaklaşık iki hafta önce, ateşli gripal enfeksiyonla başlayan
hastalığım, solunum zorluğu ile devam etmekde.
Doktorları usandırdım.
Şifa dualarınızı esirgemezseniz; dilerim Rabbim sizlerin hatırına,
bu acize İnşaallah merhamet ve şifa kılar.
Yüce Mevlamızın affı, mağfireti sağlık ve rahmeti,
hepimizin üzerine olsun.
Saygılarımla.

.

Son düzenleme:

Adilbey

Aktif Üyemiz
Derdi veren ALLAH, şifasını da vermiştir. Şifa sabırda gizlidir. Siz de ALLAH'ın şafii ismi şerifi hürmetine bir an önce sağlığına kavuşanlardan olacaksınız inşaallah. Allah size en kısa zamanda şafii ismi şerifinin tecellisini bahşetsin inşaallah.Amin.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
"Ezhib''l be''se Rabbin''nasi esfi ve entes''safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim Okyay abime vermis oldugun bu hastalığına sifalar nasip eyle yarabbim....çok geçmiş olsun...

Okyay

ÖZEL ÜYE
Derdi veren ALLAH, şifasını da vermiştir. Şifa sabırda gizlidir. Siz de ALLAH'ın şafii ismi şerifi hürmetine bir an önce sağlığına kavuşanlardan olacaksınız inşaallah. Allah size en kısa zamanda şafii ismi şerifinin tecellisini bahşetsin inşaallah.Amin.

"Adilbey"" saygı değer kardeşim,
cevabi gecikmemi bağışlayın lütfen.
Yataktan düzeldim yazıyorum.
ALLAH Cele Celalühü razı olsun.
Samimi dileklerinize içten amiiin diyorum.
Biraz daha iyiyim lakin devam ediyor.
İnşaallah göstereceğimiz sabırla
Rabbimiz lütfunu bahşedecektir.
Sağ olun.

Okyay

ÖZEL ÜYE
"Ezhib''l be''se Rabbin''nasi esfi ve entes''safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim Okyay abime vermis oldugun bu hastalığına sifalar nasip eyle yarabbim....çok geçmiş olsun...

"TaHKaR" saygı değer kardeşim.
Baığışlayın lütfen gecikmişim.
Mü'minin mü'min kardeşi için istediği iyiliğin,
katlanarak kendisine de yazılmasını
meleklerin, Rabbimizden talep ettiğini bildiğiniz,
nasıl da anmlaşılıyor.
Mevlamız, size ve ailenize daim sıhhat bahşetsin.
Tüm hasta kardeşlerdimize de şifa ve sağlıklarını
lütfetsin İnşaallah.
ALLAH c.c. razı olsun ilginize efendim.

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Mesajınız arka sayfalarda kalmış. Göremediğimiz için kusurumuza bakmayın. Rahatsızlığınıza çok üzüldüm. Sizin gibi değerli, koca bir çınarın rahatsız olması bizleri derinden üzüyor. biz eminiz ki, rahatsızlığınız bir an önce bitecek ALLAH'ın izniyle. Yüce Râbb'bim tez zamanda şifanıızı vererek szi tekrar sevenlerinize kavuşturacaktır.Allah ac en kısa zamanda sağlığınızıa kavuşturup aramıza döndürsün inşaallah..Şâfii ism-i şerifin hürmetine Şevket Hocamızın şifasını ver ALLAH'ım. Amin...

Okyay

ÖZEL ÜYE
Mesajınız arka sayfalarda kalmış. Göremediğimiz için kusurumuza bakmayın. Rahatsızlığınıza çok üzüldüm. Sizin gibi değerli, koca bir çınarın rahatsız olması bizleri derinden üzüyor. biz eminiz ki, rahatsızlığınız bir an önce bitecek ALLAH'ın izniyle. Yüce Râbb'bim tez zamanda şifanıızı vererek szi tekrar sevenlerinize kavuşturacaktır.Allah ac en kısa zamanda sağlığınızıa kavuşturup aramıza döndürsün inşaallah..Şâfii ism-i şerifin hürmetine Şevket Hocamızın şifasını ver ALLAH'ım. Amin...

Sağ olun saygı değer dostum.
İlginize teşekkürler.
Rabbim sizlerin sağlığını bağışlasın.
ve Sağlıklı uzun ömür lütfetsin.

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ezhib''l be''se Rabbin''nasi esfi ve entes''safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin

Sayın buyum cok geçmiş olsun açtıgın konuyu goremdım rabım sıfalar versın ya safı yuzu huremetıne saglıgına daım duacıyım rabım hayırlı ömurler versın .....

Üst Alt