MUHTAZAF Orta doğuyum!

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Orta doğuyum!
Ben sıcak esen rüzgarların estiği ülkelerin çocuğuydum,
Beni kimsesizlik kurşunu ile kalbimin orta yerinden vurdular.

Benim ölümüm bütün dünya’yı mutlu edecek sanki,
Yediğim kurşunla kalbimin orta yerine bir ateş düştü.

Beni kurşunla, gazla, tehditle öldürmek istediler,
Bana kin kusanın haddi hesabı kalmadı artık.

Ben onlardan ve ölümden asla korkmadım,
Beni benden olanlar arkadan vurdular.

Barış içinde kimseye zararımız olmaz dedim,
Hayır sen buralarda rahat duramazsın dediler.

Artık kalbimden yediğim kurşunla yaşayamazdım,
Bütün kanım boşaldı, kalmadı artık takatım.

Ben Filistin,im, Lübnan,ım, Ürdün,üm, Suriye,yim, Irak,ım,
Ben orta doğuyum her kesimin karıştığı bir beldeyim işte.......

M.S.A.

Son düzenleme:

cenah41

Aktif Üyemiz
amin. halkında bilinçlenmesi gerekir. mısırda sisi yanlısı insanlar az sayıda değil. biz birbirimizle çatışırken israil, amerika ve diğer düşmanlar gücüne güç katıyor

MURATS44

Özel Üye
amin. halkında bilinçlenmesi gerekir. mısırda sisi yanlısı insanlar az sayıda değil. biz birbirimizle çatışırken israil, amerika ve diğer düşmanlar gücüne güç katıyor

amaç bu zaten. müslümanları güçsüzleştirip ortadoğuda istediklerini yapmak.Zaten israilin etrafını düzenliyorlar gibi. Müslümanlar nedense birlik olamıyor. Hepsini bağlamışlar. Amerikan kuklası sisi, kendi halkını katlederken suriyede esd kendi halkını katlediyor. Ortada öyle birşey var ki, suriyede hem halk haklı hem esad. Esad giderse suriye amerikan mandası gibi olacak. kontrol amerikalıların eline gçecek. daha mı iyi olacak? tabii ki hayır ama halka karşıda bu kadar zalim olmamalı.
sonuç?
müslümanlar birbirini kırarken birileri gelecek planları gerçeklşiyor diye seviniyor.

cenah41

Aktif Üyemiz
demekki islamı tam olarak idrak edemiyoruz çünkü islamda böyle bir zulüm yok. rabbim cümlemizi görünen ve görünmeyen tüm düşmanlardan ve kötülüklerden korusun .amin

Üst Alt