Super Fon. Dinleyin. Beğeneceksiniz.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Harikasınızzzzzzzzzz inanın, teşekkürler ancak bu kadar güzel olurdu...

Benim çok sevdiğim bir eserin müziği:)ayrılamam ayrılamam sensizliğe katlanamam...
bu fonla harika bir bütün olmuş....ikinci fonda süperrrrrrrrrr....bu fon benim canlı yayın fonuydu:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
:) bu video diğerlerinden çok daha farklı. Seri ve güzel efektler. Tahkar adminim her videoda bir adım daha ilerliyorsunuz. Profosyonel çalışmalar görmek artık an meselesi :) Çok çok güzel olmuş. Fon seçiminiz de harika. Ayrıca resimlere bakınca o kadar emek o kadar zaman . Kaç saatinizi harcadınız başlayıp sitede yayınlananıncaya kadar geçen süre ? En az 4-5 saat .. Harikasınız. güzel videolarınızı izlemek ayrı zevk . ellerinize emeklerinize sağlık.

Bu arada itiraf edeyim ki, sizlerin videolarınızı izledikçe soğuyorum ben. Bu seviyeye gelipte güzel bir video hazırlayamayacağıma inanıyorum. İnşaallah yaparım ama sizin videolarınız çok daha güzel. Sonsuz teşekkürler. eyvallah.....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Eyvallah Adminim Profesyonelce bir sesleniş.olmuş yorumunuz.
bu gidişle beni prof.video yaparsınız. İzlediğiniz videoyu 4 programla hazırlanmış elbette zamanımı aldı bu site için değer, daha fazlasını inşallah yapmaya çalışacığıma emin olun.... ancak dikkat ederseniz birinci fon müziğinde defalarce kontrol etmeme rağmen müzikte boşluk olmuş..videoyu siteye eklerken fark ettim. Diğer taraftan bende sizden güzel bir video klip çalışmayı sabırsızlkla bekliyorum.Hürmet muhabbet ve selamlarımla...

MURATS44

Özel Üye
Bende en kısa zamanda bir tane yapacağım inşaallah. Şu an deneme aşamasındayım. Sizler gibi olmasada bir tane eklemek üzereyim. Bakalım beğenecek misiniz?

Üst Alt