5 yaşındaki çocuğa MHP'li başkandan darp' iddiası

MURATS44

Özel Üye
http://image.cdn.haber7.com/haber/haber7/photos/5_yasindaki_cocuga_mhpli_baskandan_darp_iddiasi_1404996828_5895.jpg

5 yaşındaki çocuğa MHP'li başkandan darp' iddiası
Muhalefetin çatı adayı İhsanoğlu’nun dün akşam Fatih’teki programının olduğu iftar çadırında yaşanan kavgada yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
Ekmeleddin İhsanoğlu dün Eyüp Sultan ziyaretinin ardından Ayvansaray'daki MHP'nin iftar çadırına geldi.

İhsanoğlu’nun etrafında toplanan kalabalığı gören ve Eyüp'te iftar için gelen Fatih Mutlu’nun eşi, çadır kenarındaki partili bir kadına ‘Kim geldi acaba’ diye sorunca ‘Ekmeledddin İhsanoğlu’ cevabını aldı.

‘Keşke Başbakan Erdoğan gelseydi görmüş olurduk’ diyen Mutlu’nun eşi, bir anda partili kadının ‘Provokatörlük yapmaya gelmişsin’ diyerek sözlü ve fiili saldırısına uğradı.

O sırada olay yerine gelen Fatih Mutlu, eşinin ve 5 yaşındaki kız çocuğunun saldırıya uğradığını görünce aralarına girip ailesini korumak istedi.

Daha sonra ‘Bize ajan ve provokatör’ diyerek yaklaşık 5-6 kişinin fiili saldırısına uğradıklarını söyleyen Mutlu ‘Ne yapıyorsunuz siz, çocuktan da mı utanmıyorsunuz’ deyince Fatih MHP İlçe Başkanı çocuğumu kaldırıp üzerime attı ve ‘Defolun gidin buradan provokatörler’ dediğini iddia etti.

Yaşananlar üzerine emniyete şikayetçi olmaya gittiğini söyleyen Fatih Mutlu, emniyetteki yaşadığı olayı da şaşkınlıkla izlediğini ifade ederek şunları söyledi;

KrgwW_1404997531_373.jpg

Ben, eşim ve çocuğum şikayetçi olmak için içeri girdiğimde sanki içeride milletvekili ya da bakan var sandım. Polisler hazır-ol şeklinde duruyordu. Sonra öğrendim ki MHP İstanbul İl Başkanı, Fatih ve Eyüp il başkanları da orada. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun koruyan polisler ile MHP’lilerin kavgasını çeken bir gazetecinin elindeki fotoğraf makinesinden görüntüleri sildiriyorlardı. Beni orada gördüler ancak bir özür bile dilemediler. Bugün de hastaneden darp raporu aldım ve avukatım aracılığıyla o kişiler hakkında dava açacağım,. 3 çocuğum ve eşimin yanında darp edildim. Delikanlılıkları eğer buysa yazıklar olsun diyorum’

Üst Alt