Adı vuslat.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
582005_376091042427757_100000805930894_992185_20556317_n.jpg

Elif...? Lam...? Mim...?
İşte Böyle Mealsiz... Anlatılmaz Haldeyim.
Hicretim Sana'dır Eyy Yâr..!
Ben Sana Muhacirim.. Sen Bana Ensar...!!​

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
534887_376099789093549_100000805930894_992200_389111211_n.jpg

Söyle ey Yar!
Hüznümü sana nasıl arzedeyim? Içinde Sen geçen cümleleri ezber mi edeyim? Derdi heybeme yükleyip yitik diyarlara mi gitmeliyim? Hasretini sabırla bertaraf mi etmeli...
Yoksa bu hasrete şükür mü öğretmeliyim... söyle Ey Yar! Seni nasıl yad etmeliyim? Lal değmeli dilime belki, SENI bir tek yüreğime söyletmeliyim...​

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ellerimi her açtığımda ŞÜKREDİYORUM sahip olduklarıma ve uzak kaldıklarıma. Vardır her ŞERRİN bir HAYRI ve SEBEBİ.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
gönüllerden gelir aşkın sözleri,
sazın bam teline vururda vuslat.
Uzak gelder gibi masum halleri,
dertlinin halinden dertliler anlar,
takatsiz kalırsan kapanır yollar,
seven gönüllerde birleşir eller,
sevinç gözyaşı ile izlenir vuslat.
hasretliklerde özlemler taşar,

gurbet ellerde duygular yaşar,
Sevdalar yürekte kor olur pişer,
seven gönüllerde ah eder vuslat,,,,:gül

mahzungarip

Yönetici
Ey aşk! sen mi körsün yoksa kör müdür mübtela ettiklerin? Şikayetim var sana, gönülden bir dilekçe sundum oku anla ve anlat insanlara. Sensiz yaşanmıyor olsada seninlede olmuyor be. Hep bir çıkmazlardasın ama sensizde yollar yine çıkmaz ve uçsuz bucaksız köhne bir kör nokta. Kalbimden akan kanlar dilimden dökülürde yinede sesim çıkmaz. Ah çekerken erirde buzlar ama halden anlayan olmaz. Sen nesin, nerdesin, nedir bu yaptığın insanlara? Ya olmaz olsun sensiz yada seninle olsun ömür son bulup bir mezar taşına kadar. (mahzungarip)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
ozel-psd-_FON158.jpg

2240.jpg

nterior.jpg

Bu kadar doğal bu kadar yürekten istenilerek yazılmış ömürlü olun Adminim

MURATS44

Özel Üye
Yarasıdır insanın yol azığı, beslendiği çıkını, biriktirdiği dağarcığı. Her ne güzellik varsa iki dudaktan dökülen, yaralı bir kalbin çarpışındandır.. İnsan gariptir, insan yalnızdır, insan anlaşılmazdır, insan karmaşıktır, insan yoksuldur, insan acizdir, insan aşıktır. Aşıktır insan...Dilinden kimsenin anlamadığı, özünden kimsenin haberdar olmadığı, yarasına kimsenin deva bulamadığıdır insan. Kimse bulamasın da yalnız Rabbi buluversin insanı istemiş ve sadece Sevgilisi onu buluncaya kadar yapayalnız bırakılmış bir minik bebek gibi ağlar durur da, kim gelse de susmaz, kim ne verse sevinmez, kim ne söylese huzur bulmaz. Mutluuğu hissetmez Zira huzur O’nun huzurunda olmaktır. Bize nazarını bildirmeliir. Yoksa susmayız, yoksa durulmayız, yoksa iflah olmayız. Aman yaramıza O’ndan gayrı dokunmasın.Amin amin amin (MuratS44)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Tahkar Adminim senin varya öyle güzel kalbin varki,güzel düşüncelerin güzellikleri sunuşun harikasınız...çok teşekkür ederim
emeğine yüreğine sağlık,resimleri çok çok beğendim....

Üst Alt