Admin ve üye resimleri..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Untitled-1copy-1.jpg

Kendi kendime şöyle bir karar verdim,gerçek yaşamda güzellikler varken biz burada da hep iyi insanlar olarak varız ve bu güzeliklerin içindeyiz o yüzden belki de en gerçeğiz hiç karşılaşmamış olabiliriz,belkide bir gün karşılarız,hiç yüzümüzü merak etmedikmi? ben şahsen merak ettim biri bana bu şu üyeleri tarif et aynen şöyle tarif ederdim. ..giyimimiz,yaş ve sima eşgal olarak yukarıdaki resimde resmettim. inşallah tahminlerim doğrudur..
.Gerçek yaşamda görüşmek umuduyla...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Çok değişik çok anlamlı ve heyecan verici bişe olmuş,,,bakınca çok şaşırdım inanın...
Şunu diyebilirimki yüzde doksan tutturmuşsunuz:):):)heyecanlandım bir an değişik bir duygu
ve harika konu olmuş tebrikler,,,,yanyana gelmiş olsak inanıyorum ki bu resme çok yakın oluruz....:):)

Okyay

ÖZEL ÜYE
Maşaallah TaHKaR bey,
Hayal dünyanız oldukça geniş.
Güçlü bir tahmin yeteneğiniz de var.
Hayalinizi resme aktarma da ayri bir başarı doğırusu.
Tebrik ederim evlat.
Tabi benim resmim oldukça farklı.
Nevar ki yaklaşımınız ısrarlı ve değdi değmedi.
Kardeşlerimize güzel bir jest olmuş.
Çok yaşayın.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Maşaallah TaHKaR bey,
Hayal dünyanız oldukça geniş.
Güçlü bir tahmin yeteneğiniz de var.
Hayalinizi resme aktarma da ayri bir başarı doğırusu.
Tebrik ederim evlat.
Tabi benim resmim oldukça farklı.
Nevar ki yaklaşımınız ısrarlı ve değdi değmedi.
Kardeşlerimize güzel bir jest olmuş.
Çok yaşayın.

sİZLER BİZLERİN bütünleyicilerisiniz. iyiki yazıyorsunuz. Bizler de okuyoruz...

MURATS44

Özel Üye
Tam isabete yakın resimler Tahkar adminim. Hayal gücünüz süper. Değişik ve hoş bir konu teşekkürler:)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tam isabete yakın resimler Tahkar adminim. Hayal gücünüz süper. Değişik ve hoş bir konu teşekkürler:)

Uzun zamandır gerek konulardakii ve gerekse forummuzdaki şiirleri, şairleri, şiir yazanları, kelimeleri altalta dizenleri, konulara yorum yapanları gözlemliyordum, birbirleriyle kıyaslıyorum. Kendıme göre ilginç ve bir o kadar da yukarıdaki sonuçlara ulaştığımı düşünüyordum inşallah benzetmişimdir.

MURATS44

Özel Üye
Gerçekten büyük oranda benzetmişsiniz. İnsanları görmeden bu şekilde yorumlayabilmek ,hislerinizi güçlü olduğunu gösteriyor.

G

gece yolcusu

Guest
Ben üyeler den sayılmadım galiba yada tanınmadığım için tahmin yürütülmedi__:)Benide uğur ışılak beyefendi ye benzetirler__:)

Üst Alt