Adobe Premierre CS 4 Türkçe eğitim videosu

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women

--------ADOBE PREMİERE CS4 TÜRKÇE EĞİTİM VİDEOSU----------

9Er8i.png

Adobe Premiere Pro. Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere'in 6.5 sürümü sonrasındakiler için belirlediği genel serinin adıdır. Bu bağlamda Adobe Premiere 7.0 / Adobe Premiere Pro 1.0 olarak tanımlanmıştır. Yarı profesyonellerin, öğrencilerin ve ev kullanıcılarının tercih ettiği yazılım, basit ev videoları ve bazı prodüksiyonlarda kurgulanabilir. Matrox ve Decklink kartlarıyla uyumlu çalışır. En büyük avantajı After Effects ile olan uyumudur. Ayrıca Adobe Photoshop ile de uyumludur.

Aslen bilgisayarın genel verimine oranlı çalışan Adobe Premiere Pro, uyumlu olduğu donanımlarla kullanıldığında tam video işleme, efektleme ve gerçek zamanlı giriş-çıkış sağlama gibi özelliklere de sahiptir.

CS4 ve CS5 sürümlerinde büyük sıçramalar yapmıştır.

Final Cut Pro gibi Mac tabanlı video düzenleme programı benzeridir. Tv ve film sektörlerinin kullandığı ve tercih ettiği bir programdır.

Yeni dönem sürümlerde, günümüzün önemli video biçim ve standartlarının da (HD, 24P v.s) işlenmesi mümkündür.

Dosya formatı :AVİ l Dosy boyutu 144,22 mb

DOWNLOAD

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Benim hayalimdeki program ...Arşivimde var.Ancak PC.İm yeterli değil...Profesyonel fim yapma studyosudur bu eyvallah...Molina kardeşim..

MURATS44

Özel Üye
Güzel Proğram . Full mü , sürelimi acaba?
İşe yarayacaksa indirmek isterim.
Eline sağlık Molina. Eyvallah

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Benim hayalimdeki program ...Arşivimde var.Ancak PC.İm yeterli değil...Profesyonel fim yapma studyosudur bu eyvallah...Molina kardeşim..

Güzel Proğram . Full mü , sürelimi acaba?
İşe yarayacaksa indirmek isterim.
Eline sağlık Molina. Eyvallah

haaahaaahaaahaaa Adminim senin gözler iyi görmüyor galiba Türkçe eğitim diyor görmedinmi
Yorumun için çok teşekkür ederim

Üst Alt