MUHTAZAF Ağlama!

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Ağlama!
Ağlama, gözlerindeki yaşlara kıyamam, güzelim,
Sen küçücüksün, bütün, o küçüklüğünle, seni severim,
Küçücük, mini ellerine, kurban olur, seni çok severim,
Yaşadığım mühdetçe, seni asla unutmayacağım, unutamam...

Hatıralarımda yaşadın sanki, şimdi önümde, küçücük kızım,
Kıpkızıl saçlarınla, bembeyaz teninle, duruyorsun önümde, yavrum,
Ben neler düşünüyorum, neler, sanki kızıma birşey oldu, sandım,

Salih, Kızına yüreğini versen ne çıkar, Bilirmisin?
Hasretine dayanamam, biraz ayrı kaldımmı yüreğim sıkışır,
Ayrılığına dayanamam senin asla şimdi izin zamanımı derim.
25.06.1981 M.S.A.

Not:Bunu yazmamdaki sebeb 1 yaşındaki kızımın annesi ile izine gitmesi idi.
İnsan ayrılıklara dayanması gerekmiş.
Allah rahmet eylesin.[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Maşallah çok güzel yazmışsınız yüreğinize kaleminize sağlık....ne güzel, bir baba duygularını kızına yazarak ifade ediyor...

1 yaşındayken yazılan bu satırları büyüyüp okuyunca nasıl mutlu olacak kimbilir....çok güzeldi...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Maşallah çok güzel yazmışsınız yüreğinize kaleminize sağlık....ne güzel, bir baba duygularını kızına yazarak ifade ediyor...

1 yaşındayken yazılan bu satırları büyüyüp okuyunca nasıl mutlu olacak kimbilir....çok güzeldi...

Adminim keşke demek istemiyorum ama rahmetli oldu güzel kızım sadece anmak istedim... ilerde ne olacağını bilemeden yazılan bir şiir.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Mekanı cennet olsun nur içinde yatsın inşallah...Üzülmeyin biz yalan dünyada günahlara batarken
biricik kızınız gerçek dünyasında günahsız birgün kavuşacağız nasılsa...RABBİM onun ömrünü diğer evladınıza verşin inşallah...
ne güzel bak onu anmış olduk bu vesileyle...Bir fatiha üç ihlas okuduk inşallah hediye eyledik....aminnnnnnnn....

Üst Alt