Akrostişli Şiirler Şevket Okyay (Fahrettin Tırınk)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
1523968_1423064234675897_8262489687623153094_o.jpg

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
amin amin. Fahrettin hocamızı uzun süredir göremiyorduk. bu vesileyle analım adını belki duyarda ziyaretimize gelir.
Çok değerli , candan ve yürekten kıymetli Fahrettin TIRINK hocamıza burdan gönüller dolusu selamlarımızı iletiyoruz.
emeğinize sağlık Adminim. Eyvallah. Değerli üstadımıza da ayrıca teşekkürler ki, hiç bir canı unutmadığınız için.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Güzel ve net görünümlü olmuş. Ellerinize sağlık.
Kendisi de görmüş olsa bari.
Face bookta arada bir sayfama uğrardı görünmüyor.

MURATS44

Özel Üye
Bir süredir bende göremiyorum. Sağlığı keyfi yerindedir inşaallah. Önceleri sık sık gelirdi. Ziyaretlerini eksik etmeezdi ama müsait olamıyor heralde. Kendisi iyi olsun da, biz bliyoruz ki Trabzonda da bizim bir can dostumuz var. Selam olsun kendisine.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Fahrettin hocamızı dün yad etmiştik ya!
Bu gün aklıma geldi, Fahrettin hocamızı
Facebooktaki sayfasını ziyaret ettim.
Arkadaşlığa da aldım onaylamış. Ordan
bir çağrı algıladı sanırım sayın kardeşimiz
hemen teşrif eylediler. Sağ olsun, değerli
bir kardeşimiz ve kıymetini biliyoruz.
Bu akrostiş resimlenen şiirimizi de sayfasına
yapıştırdımdı.
İlginize teşekkürler.

fahrettin tırınk

Site İmamı
çok kıymetli muhterem kardeşlerim,üstadım Okyay,Sadık Fedakar cefakar candan kardeşim Murat,bizi hiç unutmayan değerli Tahkar kardeşim ve sitemizin banisi hizmet erbabı Vuslat kardeşim ve dahi tüm sitedeki muhterem kardeşlerim,her biriniz benim için bulunmaz bir DOST ve özden öz kardeşimsiniz.hepinize en kalbi duygularımla şükranlarımı bildiririm.
ALLAH cc hepinizden razı olsun,iyiki varsınız.
kıymetki Hocam Okyay,kalbinizden fışkıran özelliğinizi ve güzelliğinizi aks ettiren,hakkımda yazdığınız veciz ve nadide sözlerinizden dolayı en halisane duygularımla teşekkürlerimi saygı ile arz ederim....

Okyay

ÖZEL ÜYE
Muhterem hocam! Naçiz ifadelerimin nezdinizde
hüsnü kabul görmesinden, oldukça mütehassis bulunuyorum.
Duygulu ve büyüleyici sözlerinize bayadır hasretmişim.
Gönlünüze nurlu yüreğinize sağlıklar olsun.
Sağlık sorunlarım olmasına rağmen, nefes alabildikçe
soluğu burda alıyor, dostlarımızdan devşirdiğimiz moralle
mutmain oluyorum. Dün akşamdı, sizi konuştuk ve özlendiğin
dile getirilmişti. İsabet buyurdunuz. Teşriflerinizi esirgemeyiniz
Eminim siz de sükunun farkına varacaksınız.
Çok güzel cevherler var çünkü, her biri farklı pırıldıyor.
Samimiyet bahşeden duygu yüklü sözlerinize teşekkürler.
Esselamüaleyküm.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
çok kıymetli muhterem kardeşlerim,üstadım Okyay,Sadık Fedakar cefakar candan kardeşim Murat,bizi hiç unutmayan değerli Tahkar kardeşim ve sitemizin banisi hizmet erbabı Vuslat kardeşim ve dahi tüm sitedeki muhterem kardeşlerim,her biriniz benim için bulunmaz bir DOST ve özden öz kardeşimsiniz.hepinize en kalbi duygularımla şükranlarımı bildiririm.
kıymetki Hocam Okyay,kalbinizden fışkıran özelliğinizi ve güzelliğinizi aks ettiren,hakkımda yazdığınız veciz ve nadide sözlerinizden dolayı en halisane duygularımla teşekkürlerimi saygı ile arz ederim....

Tekrar bu enfes harika yorumunuzla rasulehasret 'e hoş geldiniz neşe güzellik getirdiniz Fahrettin hocam çok çok güzeldi enfesti gönül güzelliğiniz susmasın selam ve dua ile Allah'a emanetsiniz hocam...

MURATS44

Özel Üye

ve aleyküm selam Fahrettin Hocam. Hoşgeldiniz. Sizi görmek çok güzel. İfadelerinizde belirttiğiniz gibi siz de bizler için candan bir dost , çok değerli büyüğümüzsünüz. Sohbetlerinizden ve konularınızdaki mesajlardan uzun süredir mahrum kaldık ama her zaman yüreğimizde her zaman aklımızdasınız . En derin sevgi, saygı ve hürmetlerimizle. Eyvallah değerli hocam. Sağolun güzel düşünceleriniz ve sözleriniz için.... glü

Üst Alt