Amerikalılar Plasenta Yiyiyorlar!

harekat

Özel Üye
Tom Cruise‘un bebeğinin plasentasını yediği haberlerini hatırlıyor musunuz? Plasentanın; doğum sonrası depresyonuna iyi geldiğini, enerji verdiğini, gençleştirdiğini, bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini o zaman öğrenmiştim. Yine de midem bulanmıştı. Meğer plasenta yemek bir trend haline gelmiş. New York Magazine’de okudum; New York’ta anneler plasenta piknikleri düzenliyorlarmış. Hatta plasenta hazırlayıcıları varmış. Özel plasenta şefi Jennifer Mayer, kanlı plasentayı; limon suyu, zencefil, biber ile pişirip, sonra kurutuyormuş.

Amerikal%C4%B1-Akt%C3%B6r-Tom-Cruise-%C4%B0%C4%9Fren%C3%A7-Yeme%C4%9Fi-Deneyenlerden-680x510.jpg

Kendi Çocuğunun Plesentasını Yiyenlerden Amerikalı Oyuncu Tom Cruise

Hazırlarken pozitif enerji gönderiyormuş plasentaya. “Kara memelilerinin hemen hepsi kendi plasentasını yer. Vücudunuz tarafından, vücudunuz için yapılıyor. Çok doğal! Niye denemek istemeyesiniz ki?” diyor. Ben herhalde gerçekten yenilikçiliğe kapalıyım. Hayata denemeyeceğim şeylerden biri daha. Artık doğal yaşam adına neyi deneyeceğimizi şaşırdık. Kara memelilerinin mesela yavrularını doğal olarak temizleme şekillerine de bir fayda bulup, “Bunu da deneyin” diyecekler mi yakında? (Elvan Demirkan, Sabah, 2011)

Anne-Karn%C4%B1nda-Bebe%C4%9Fi-Besleyen-Plesanta-Do%C4%9Fumdan-Sonra-D%C4%B1%C5%9Far%C4%B1-At%C4%B1l%C4%B1r.jpg

Anne Karnında Bebeği Besleyen Plesanta

Doğumdan Hemen Sonra Dışarı Atılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
subhanallah bunlar inanın kafayı yemiş,,,,,başka yiycek bişe bulamamışlar mı yaf o yedikleri haram.....
Bunlar külli deli:):)

Üst Alt