Anne Terliği

sırat-ı müstakim

Aktif Üyemiz
Anne Terliği

Geldiği yer: Avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner.

İçeriği: Radyoaktif madde içermeyen, kimyasal sonuçlar oluşturmayan, sadece kısa süreli noktasal fiziki acılar veren, yerden 50 santim ile 185 santim

Yüksekliğinde uçma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satışı-alışı yasal olan, ayağa giyilen ev eşyası görünümlü olduğu için ayrıca ruhsat gerektirmeyen kullanımı
kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atış yapabilen silahları yapan insanların geçmişlerinde olduklarını düşündügüm ev esyasıdır.

Işın kılıcından daha hızlı çekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amaçlıyken aksiyon antrenmani halini alır.hayatımda gördüğüm ilk kırmızı renkteki tomahawk fuzesidir.

Kullanımı: Anne terliği aslında q nun 007 icin yaptigi bir silahtir.bu silahın türk Annelerinin eline ne zaman geçtigi tam olarak bilinmemekle birlikte Annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandıkları aşikardir.

şöyle ki;
Anne, terligi fırlattıktan hemen sonra şu sözü sarfeder "getir o terliği çabuk!"...( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

Eğer annenin gerçekten o terliği istediğini sanıyorsanız zaten o terliği yemeyi haketmişsiniz demektir.zira bu cümle tamamen kurbanı bir
ikilemin içine
Sürüklemek icin söylenmiştir.siz kızgın bir anneye silahını teslim etmekle, istediğini yapmayarak Anneyi daha daha çok kızdırmak arasinda bir seçim

Yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terliği yersiniz.

Ve Anne son psikolojik darbeyi indirir;

Getir dedim sana o terlikleri!!!.

Terliğin verdigi zarar yasadiğiniz psikolojik çöküntüye oranla bir hiçtir..

lal

Aktif Üyemiz
Ve Anne son psikolojik darbeyi indirir;

Getir dedim sana o terlikleri!!!.

clappingclappingclapping

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
haaahaaahaaahaaahaaahaaa

bu yazıyı okuyunca çocukluğumdan anılar aklıma geldi bir an....
benim bir yaş büyük erkek kardeşim çok aksiydi,,,çok kavga ederdi arkadaşlarıyla hep burnu kan içinde gelirdi,
bahçeden içeri girince annem elindeki terliği ona atardı :) ve derdiki o terliği bana getir dedim ve terlik gelirdi tekrar atılırdı (piskolojik baskı )haaa

yazıyı okuyunca aklıma geldi:)

MURATS44

Özel Üye
kirmizi_tek-500x500.png

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ortapedik terlikte çok fena olur haaa ben acısını bilmem ama bilenler çok acı çekiyorlardı haaa

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Siz terlikten bahsediyorsunuz, ben güğümle, elim acımasın diye taşla hemde hiç suçum yokken yediğim dayağı bir ben bilirim....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
insanın hiç suçu yokken dayak yemesi çok haksız bir durum:( üstadım güğüm su koyulan mı onla nasıl dayak olurkihhımhhımbende meraklıyım he :)

Üst Alt