Şevket OKYAY(Resimli) Annemiz-Babamız

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
©VuSLaT
krstal.ayrac.mav63asde.png

annemizbabamiz_Sevketokyay1_zpsc9341cd2.jpg

annemizbabamiz_Sevketokyay2_zps281f3d12.jpg

annemizbabamiz_Sevketokyay3_zpsf990fc08.jpg

annemizbabamiz_Sevketokyay4_zps9fca8774.jpg

annemizbabamiz_Sevketokyay5_zps2bea33f2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Cevap: Annemiz-Babamız Şiiri : Şevket OKYAY ( Resimli )

NOT
Adminlerim ve arkadaşlarım.
Bu konu gerçekten çok güzel ve çok özel. Size haber verip bekleyemedim. Şevket OKYAY üstadımın isteğini hemen yerine getirmek istedim.
Sizlerde ekleyin lütfen. Bu konuya bütün arkadaşların katılmasını rica ediyorum. Saygılarımla,,,,,,, VuSLaT

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

[FLASH]http://www.swfcabin.com/swf-files/1411401637.swf[/FLASH]

Okyay

ÖZEL ÜYE

NOT
Bu konu gerçekten çok güzel ve çok özel. Size haber verip bekleyemedim. Şevket OKYAY üstadımın isteğini hemen yerine getirmek istedim.
Sizlerde ekleyin lütfen. Bu konuya bütün arkadaşların katılmasını rica ediyorum. Saygılarımla,,,,,,, VuSLaT

Evet Adminim! İSRA Suresi 23-24 ayeti Cileleri. Bu ayetleri biliyorum.
Elhamdülilah. Annam babam aklıma gelince, hemen bu Ayetleri hatırlarım. Ayet'i Celilelerin içeriği açık-seçik ve çok duygulndırıcı.
24.üncü Ayette; Rahmet kanatlarınızı üzerlierine gerin de; Ey Rabbim , bize küçüklüğümüzde nasıl şefkat ve merhamet gösterdikleri gibi
onları rahmetinle esirge mealinde dua ile bitiriyor.

O ayetleri koymanız pek akıllılık. Sağ ol sen Rabbim yüreğini ferahlatsın.

MURATS44

Özel Üye

Süper olmuş adminim. eline sağlık.

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz

qyqayvsfnx3.gif

1-2.jpg

qyqayvsfnx3.gif

image.jpg

qyqayvsfnx3.gif

image.jpg

qyqayvsfnx3.gif

image.jpg

qyqayvsfnx3.gif

image.jpg

qyqayvsfnx3.gif

TaHKaR

Aktif Üyemiz

NOT

Bir Çalışmada benden beğenirseniz memnun olurum, çok güzel bir resimleme yapmısınız Vuslat Adminim. teşekkür etmeden geçemeyeceğim kaleminiz ilhamınız var olsun keyif le okudum,

Okyay Hocam...
Hüzünlendim..Yetmedi bir kez daha okudum..Kaleminiz var olsun hocam..Saygılarımla..

MURATS44

Özel Üye

Beğenmek ne klime Tahkar adminim. Harikasınız. Resim canlı canlı renkler. Üzerinde taşıdığı harfler canlı konular. Soldaki başlık bölümü ayrı bir hava katmış. Ellerinize yüreğinize sağlık.

Konuyu en başından , ilk açıldığı günden beri takip ediyorum. Muhabbete karşılık içimdeki fırtınalardan yazacak birşey bulamadım. Allahın emri, ölüm hepimizin başında. Birgün çocuklarımız da bizim arkamızdan böyle konuşacaklar. Bundan kaçış yok ama en güzeli rahmetle, sevgiyle anılmak.
"İnsan , Cennet'te sevdiği ile beraberdir..."
Yüce Rabb'imizin kullarına müjdesi. Bizlere sabretmek ve Rabbimizin vaadini yerine getirmesini beklemek düşer . Kısacık ömür, gelip geçici bir dünya. Kısacık ömürden sonra birde sonsuz bir hayatta sevdiklerimizle beraber olmak.......
Ey büyük Allah'ım.. Bizi cennetinle , sevdiklerimize kavuşmak için rahmetinle , kullarının günahlarına karşılık affedenlerin en büyüğü, merhametlilerin en merhametlisi olarak karşılık ver. Sen karşılık beklemeden verensin. Dualarımızı kabul eyle Allah'ım. amin..

Okyay

ÖZEL ÜYE

Beğenmek ne klime Tahkar adminim. Harikasınız. Resim canlı canlı renkler. Üzerinde taşıdığı harfler canlı konular. Soldaki başlık bölümü ayrı bir hava katmış. Ellerinize yüreğinize sağlık.

Konuyu en başından , ilk açıldığı günden beri takip ediyorum. Muhabbete karşılık içimdeki fırtınalardan yazacak birşey bulamadım. Allahın emri, ölüm hepimizin başında. Birgün çocuklarımız da bizim arkamızdan böyle konuşacaklar. Bundan kaçış yok ama en güzeli rahmetle, sevgiyle anılmak.
"İnsan , Cennet'te sevdiği ile beraberdir..."
Yüce Rabb'imizin kullarına müjdesi. Bizlere sabretmek ve Rabbimizin vaadini yerine getirmesini beklemek düşer . Kısacık ömür, gelip geçici bir dünya. Kısacık ömürden sonra birde sonsuz bir hayatta sevdiklerimizle beraber olmak.......
Ey büyük Allah'ım.. Bizi cennetinle , sevdiklerimize kavuşmak için rahmetinle , kullarının günahlarına karşılık affedenlerin en büyüğü, merhametlilerin en merhametlisi olarak karşılık ver. Sen karşılık beklemeden verensin. Dualarımızı kabul eyle Allah'ım. amin..

Göz alıcı gönül doldurucu bir çalışma. Hangisini neresini öveceğimi bilemedim.
Vuslat Adminimiz, son bölümü bir de hareketli yapmış ki doyulmaz bir sürpriz.
Birlikteliğinize gıpta ediyorum. Şeytanı hasetinden çatlatacak bir bütünlük.
Şiir güzel diyorsunuz, ben de resimler çok güzel diyorum ama bunların üstünde
fevkinde olan güzelik, duygu birliği- dayanışma- sabır- hoşgörü bir birinizi
alkışlamanız, gönül birliğiniz ve kardeşlik diyorum.
Rabbimiz Tealahaz retleri; Hucurat Suresi 10. uncu ayeti Celilesinde;
Mü'minler kardeştir, öyleyse kardeşlerinizin arasını bulun...................ila..
buyuruyor. Yaptığınız hareket tam da O'nun hoşnudluğuna mazhar olacak
güzellikte.
Tebrikler ve teşekkürler Alah c.c. razı olsun.

Üst Alt