Apartmanın üçüncü katını dolu bastı

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
apartmanin_ucuncu_katini_dolu_basti13551780270_h963028.jpg

Mersin'in Tarsus ilçesinde sonunda bu da oldu deditrten türden bir olay yaşandı. Şiddetli yağan dolu sonrası bir apartmanın üçüncü katına kadar olan daireleri dolu bastı.

Kanalizasyonların taşması sonucu süzgeçlerden geçen dolu taneleri apartmanın pis su tahliye borularından üçüncü kattaki dairelere kadar yükseldi. Tuvalet, klozet, lavabo ve banyonun su tahliyele yerlerinden dışarı çıkan dolu tanaleri üçüncü kattaki bir daireyi kullanılamaz hale getirdi. Dolu yağışı sonrası apartmanlardaki bir çok dairenin de aynı durumda olduğu öğrenildi.

Altaylılar Mahallesinde bir apartmanın üçüncü katında oturanlar, karşılaştıkları manzara karşısında büyük şaşkınlık geçirdi. Dolu yağışı sonrası apartmanın üçüncü katındaki daire oturulmaz hale geldi. İnanılması güç olay apartman sakinlerini hayretler içine düşürdü.

Gazetecilere kapısını açan üçüncü kat sakinlerinden Yılmaz Özen, banyodan gelen ses üzerine kapıyı açtığında gözlerine inanamadığını söyledi. Yılmaz Özen, aniden bastıran dolu nedeniyle mağdur durumda kaldıklarını belirtti. Özen, ''Ben evimi 3 ay önce almıştım. Aniden banyo tarafından bir ses geldi. Banyoya gittiğimizde tamamen doluyla kaplıydı. Lavobodan, klozeten dışarı dolu geliyordu. Evimizi olduğu gibi dolu bastı. Gözlerimize inanmadık. Düşünün 3. katta oturuyoruz. Mütteahiti aradık. ‘Benim evim 11. katta benim evimi de su bastı' yanıtını verdi. Güya lüks bir yer. Görün halimizi.'' şeklinde konuştu

MURATS44

Özel Üye
Yıllardır bu işin içindeyim ama böyle birşey ilk defa duyuyorum. hiç bir şartta , hiç birşekilde böyle birşey mümkün değil. İmkansız bir durum. Ne akla ne mantığa sığacak birşey. Ben bu habere inanmadım. Tamamen sallama ve düzmece bir haber. Amaç dikkat çekmek sanıyorum. Ama iyi dikkat çektiler :)
Borunun içine nerden girmiş dolu taneleri. HAdi kova kova doldurduk diyelim , köpük gibi çoğalarak taşması asla mümkün değil. birileri birilerine oyun oynamış :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bariz görünüyor bizde yedik onlar köpük haaa çokda ciddi poz vermiş abim ama haaa

Üst Alt