AŞK acısı.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
aglaa.jpg

Ayrılık; dönüşü olmayan nehir, Yalnızlık; yıkılmış bomboş bir şehir,,,, Kaç sevda kül oldu böyle kimbilir,Gözyaşım kal diyor, Yıllar ise git.... Bu roman da biter belki birazdan, Ne aşklar yıkıldı gururdan, nazdan, Ağlıyor besteler yine hicazdan, Şarkılar kal diyor, Yıllar ise git....

Nezaman sen gelsen aklıma, Acı bir tebessüm Gelip oturuyor dudaklarıma..... Notası kırılmış melodilerin Buruk sesi geliyor kulaklarıma..... Bir kuş düşüyor Daldaki yuvasından çırpınarak Sıcak avuçlarıma. Nezaman seni düşünsem, Nezaman sen gelsen aklıma, Kaldıramayacağım bir ağırlık Çöküyor yapraklarıma.... Umutlara taş basıyor yokluğun Kar düşüyor Henüz tomurcuk umutlarıma...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Güzel okunuyor . bu nefis şiirin dizeleri çok güzel hele ilk satırlarını çok sevdim.Allah razı olsun..

AyBuKe

Yönetici
Teşekkürler vuslatım yine vurmuşsun sazın teline zgdyazılarını şiirlerini arrtık görmek istiyoruzmmm.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
2kjc6.jpg

Dinle de gönlümü alıver gitsin,
Yaşlı gözlerime dalıver gitsin...

Yolu tam dönerken arkana bak da,
Köşede bir lahza kalıver gitsin,,,
Ümidim yılların seline düştü,

Saçının en titrek teline düştü,
Kuru bir yaprak gibi eline düştü,
İstersen rüzgara salıver gitsin.....

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
Nezaman sen gelsen aklıma, Kaldıramayacağım bir ağırlık Çöküyor yapraklarıma.... Umutlara taş basıyor yokluğun Kar düşüyor Henüz tomurcuk umutlarıma...

Üst Alt