Aşk Sizce Nedir ...

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Aşk Sizce Nedir ...
Aşk Sizce Nedir ...

Aşk Nedir…

Hazret-i Adem’(Aleyhisselam)’in Tevbesi midir…
Hazret-i İsmail’(Aleyhisselam)’in Teslimiyetidir…
Hazret-i Eyyub’(Aleyhisselam)’un Sabrı mıdır…
Hazret-i Yakub’(Aleyhisselam)’un Hazret-i Yusuf’(Aleyhisselam)’a Döktüğü Gözyaşı mıdır…
Hazret-i Yunus’(Aleyhisselam)’un Balığın Karnında İken ‘’ La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin ‘’ Demesi midir…

Kainatın Efendisi’(SallALLAHu Aleyhi ve Sellem)’nin Dünyada ve Ukbada Her Dem ÜMMET’ini Düşünmesi midir…
Gönüllerimizin Sultanı’(SallALLAHu Aleyhi ve Sellem)’nın Özlüyorum, Ahir Zamandaki Kardeşlerimi Özlüyorum ‘’ demesi midir…
Alemlerin Sultanı’(SallALLAHu Aleyhi ve Sellem)’nın Şefaati midir…
İki Cihanın Serveri(SallALLAHu Aleyhi ve Sellem)’nin ‘’ Kardeşlerim ‘’ Hitabı mıdır…

Hazret-i Ebu Bekir’(RadiyALLAHu Anh)’in Sadakati midir..
Hazret-i Ömer’(RadiyALLAHu Anh)’in Adaleti midir…
Hazret-i Osman’(RadiyALLAHu Anh)’in Şeytanı Dahi Utandıran Hayası mıdır…
Hazret-i Ali’(RadiyALLAHu Anh)’in Cesareti midir, İlmi midir….
Hazret-i Bilal’(RadiyALLAHu Anh)’in İşkenceler Altında Ehad Deyişi midir…
Hazret-i Sevban’(RadiyALLAHu Anh)’in Resulullah’(Aleyhissalatü Vesselam)’a Duydyğu Sevgisi midir…
Hazret-i Abdullah İbn Huzafe’(RadiyALLAHu Anh)’nin İşkenceler Altında İken ‘’ Başımdaki Saçlarım Adedince Başım Olsun, Ben Onları Resul-i Ekrem’(Aleyhissalatü Vesselam)’in Yoluna Feda Olsun Demesi midir…
Hazret-i Sümeyye’(RadiyALLAHu Anh)’in Kocasından, Evlatlarından ve Kardeşinden Geçip ‘’ Rasulullah(Aleyhissalatü Vesselam)’ Yaşıyor mu ‘’ demesi midir …

Yunus Emre Hazretlerinin Cenneti Dahi İstemeyip ALLAHu Teala’ya ‘’ Bana Seni Gerek Seni ‘’ Demesi midir…
Hazret-i Mevlana Celaleddin Rumi’nin ‘’ Hamdım, Piştim, Yandım ‘’ Demesi midir…
Hazret-i Üstad Bediüzzaman Hazretlerinin ‘’ Milletimin İmanını Selamette Görürsem Vucüdumun Cehennem Alevleri İçinde Yanmasına Razıyım. Zira Vucüdum Yanarken Gönlüm Gül Gülistan Olur ‘’ Demesi midir …
Fethullah Gülen Hoca Efendi’nin ‘’ Aç Açabildiğin Kadar Sineni Ummanlar Gibi Olsun, İnançla Geril, İnsana Sevgi Duy, Kalmasın El Açmadığın Bir Mahzun Gönül ‘’ Demesi midir…

Bir Annenin Evladını Resulullah’(Aleyhissalatü Vesselam)’in Beldesine Götürüp ‘’O’’na Sunarak ‘’ Al Ya RESULULLAH Evladımı, Canımı Sana Getirdim ‘’ Demesi midir…
Adı Gibi Nur Olan Bir Yüreğin Rabb’inin Rızasını ve Resulullah’(Aleyhissalatü Vesselam)’ın Şefaatini Dilemesi midir…
Yeşil Kubbenin Aşkıyla Yanma mısıdır…
Genç Bir Yüreğin Şehadeti Dilemesi midir…
ALLAH Korkusuyla Gözlerden Akan Yaş mıdır…
Kur’an-ı Kerim Okurken Onu Duymak ve Hisset midir…
ALLAH ve RESUL Deyince Gözlerden Akan Yaş mıdır…
Rabb’imizin Rızasını Kazanabilmek ve Efendimiz(Aleyhissalatü Vesselam)’in Şefaat-i Kübrasına Nail Olmak İçin Kulluğunu Yaşamaktır…

Yüceler Yücesi Rabb’im Hakiki Aşkı Tadanlardan Eylesin…

Dua Temennisiyle

Üst Alt