Aşkı kaleme almak..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
hareketli-simli-seni-seviyorum-yazisi.gif

Yazgımız aşktır bizim ...

Yazgımızın zehirli şerbetini yutmaktır vasfımız
Bir yanan bilir halimizden, birde tenhada naçar kalan
Müptelayı gam olan," gam" ile hemhal olan anlar derdimizi ; birde aşk'ın zehrine susayan...
Zehirden kastımız, şu dünya kafesinde gerçek "Sevgili"yi özlemektir; O'na duyulan hasrettir
Aşkın ötesiyle, alışı verişi olmayanın bizimle alışverişi olamaz
Sinemizin kitabı sadece aşk yolcularına ayandır, gayrısına pinhan Ancak aşka aşina olan okur şiirimizi Ancak aşka müptela olan nigehban olur sohbetimize
Yazgımız aşktır bizim

Kimse bilmez bizim de küçücük gönlümüzde aşka dair söylenecek bir çift sözümüz olduğunu Mütevazi ruhumuzun en mahrem yerinde Sevgili'ye ait sırrımızın bulunduğunu Ağyara küçük gelir ehemmiyetsiz gelir derdimiz Ateş sadece düştüğü yüreği kavurur düştüğü yüreği yakar
Efsanemiz her önüne gelene sorulmamalı Yolsuz damsız olur olmaz mekanda aranmamalı
Çileden bihaber olan zavallılar ne bilir ki ...
Bizim efsanemiz denize, geceye ve derinlerde gizlenen heceye sorulmalı

Aşkı kaleme almak yürek ister, aşkı anlatan kalemi tutmak bilek ister
"Aşk" ı anlatmaya çalışmak haddi aşmaktır biliriz
İddiamız haşa ki aşk'ı anlatmak değildir Gayemiz içimizin karanlık koridorlarından "Sevgiliye" açılan pencereleri aramak kapıları aralamaktır Bir nebze de olsa O'na yaklaşmak,yakınlaşmak
"O aramakla bulunmaz
Bulanlarda ancak arayanlardır"

Baki muhabbetlerle...

MURATS44

Özel Üye
Aşkı kaleme almak yürek ister, aşkı anlatan kalemi tutmak bilek ister
"Aşk" ı anlatmaya çalışmak haddi aşmaktır biliriz
İddiamız haşa ki aşk'ı anlatmak değildir Gayemiz içimizin karanlık koridorlarından "Sevgiliye" açılan pencereleri aramak kapıları aralamaktır Bir nebze de olsa O'na yaklaşmak,yakınlaşmak
"O aramakla bulunmaz
Bulanlarda ancak arayanlardır"

Aramakla bulunmaz. Öncelikle ne aradığını , aradığını bulunca ne kazanacağını , bulamazsan ne kaybedeceğini bilerek aramak gerek.. Aradığını bulanlardan olmak , ve Aşk'ın gerçek sahibine yakışır olmak duâlarımızla...Eyvallah vuslat adminim..Teşekkürler..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
RABBİM razı olsun değerli adminim.....Okuyan gözlerinize, hisseden
yüreğinize sağlık eyvallah.....rose

Üst Alt