Bakamam birkez daha gözlerine

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Bakamam birkez daha gözlerine, bunca zaman geçmişken içimdeki yara kapanmamışken

birkez daha bakamam gözlerine,olmayacak birşey için kendimi kaptıramam,

bakamam işte, birkez daha bakamam gözlerine, bakarsam ilk gördüğüm gibi sevdalanacam gözlerine,

içimdeki yara daha da büyüyecek, neden çıktın karşıma ? Sevdalandığım gözlerin ile neden bana bakıyorsun ?

sevmedin,sevemedin,sevemeyeceksin, çünkü aşk nedir bilmiyorsun sen, oysa ben dilim ile konuşmuyordum,kalbim ile konuşuyordum senin ile zorlama .. Bir kez daha bakamam gözlerine, bakıpta yaramı deşemem ...

Yunus Öte

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Teşekkürler yunus,ne hoş satırlar yreğine sağlık,çok güzel yazmışsın kalemine sağlık....:)

MURATS44

Özel Üye
yunusss sen mi yazdın bunu?
Sende ne cevherler varmışta görememişiz. :) Helal yani. Neden şimdiye kadar yazmadın.?

radyomevlana

Aktif Üyemiz
Vuslat abla Allah razı olsun,yüreğimden geldi yazdıydım, murat abim Allah razı olsun, cevher değil abi, bazen esiyor yazıyorum, belki terkedenlerin cevheridir bu şiirler abi .. :)

MURATS44

Özel Üye
terkedenlerle beraber kalbinde gidiyor heralde. 19 yaşındasın . cıvıl cıvıl şiirler yazman lazım. Ki eminim yazabilirsin. İslami radyo sahibisin . bence biraz zorla. Çok güzel şiirler yazacaksın.

Üst Alt