Bedirhan Bey'in kardeşi vefat etmiştir.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Forumumuzun çok değerli Üyesi, Bedirhan Bey'in kardeşi kalp krizi sonucu bugün hayatını kaybetmiştir .

Merhuma Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı dileriz.

MURATS44

Özel Üye
Allah merhuma gani gani rahmet eylesin inşaallah. Onu rahmetiyle himayesine alsın inşaallah. Aminn
innâ lillâhi ve inne ileyhi râciun.Hepimizin dönüşü yalnızca O'nadır. ALLAH geride kalanlara sabır versin inşaallah. Bedirhan bey ve ceyllanur hanıma Allah'tan sabırlar dilerim. ALLAH rahmet eylesin. Kalben yanınızdayız canlar.

mahzungarip

Yönetici
Hakkın Rahmetine Kavuşmış Olan Kardeşimize Yüce Mevladan Rahmet Yakınlarına İse Sabri Cemil Niyaz ederim. Başınız Sağolsun Bedirhan Bey.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Arkadaşlar bugün çoğu üyemizin tanıdığı sevgili dostumuz ve kardeşimiz Aynı zamanda Bedirhan Beyin eşi olan Ceylannur Hanım ile görüştüm, bu konu hakkında yorumlarınızı duyunca çok sevindiğini ve onun adına arkadaşları tebrik etmemi ile kucak dolusu selamları var özellikle tembihledi ....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Aleyna Aleykumselam,,,teşekkürler tahkar bey....

Allah taksiratını affetsin geride kalan yakınlarına sevenlerine sabırlar diliyorum...
ALLAH Rahmet eylesin.....Rahmetinle muamele etsin aminnnn....ceylannur arkadaşıma selamlar....

Okyay

ÖZEL ÜYE
Rabbimiz Teala hazretleri, Merhuma, mağfiretini ve rahmetini bahşetsin.
Dilerim Cennetiyle taltif eylesin.
Değeerli Bedirhen bey kardeşimize ve yakıınlarına da sabrı celilini lütfetsin. İnşaalllah.

Üst Alt