bekar imam

Hasret ruzgari

Aktif Üyemiz
Bunu belki bi çoğunuz biliyosunuzdur. Ama yine de yazayım dedim.
smile.gif

Bekar bir imam köy de sevdiği kızı istemiş. Kızı vermemişler.
Ezan vakti gelince imam mikrofona geçmiş,
"Sıradaki ezanı sevipte kavuşamayanlar için okuyorum" demiş. HAHHAHAHAHHAHA

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
çoookk yazıkkkkk ki islami bir sitede ezan ne hallere düşmüş bence başkalarının yaptıklarına kızmayalım...bu ezan başka bişey değil...ezana saygısızlık ezana hürmetsizliktir...ezan asla espri konusu bile olmamalı özellikle içinde Allah Paeygamber geçen cümlelerin de üzerimizde hakkı var.
ben doğru bulmadım kusura bakmayın...

MURATS44

Özel Üye
Ahmet Teker isimli üyeden alıntı :
çoookk yazıkkkkk ki islami bir sitede ezan ne hallere düşmüş bence başkalarının yaptıklarına kızmayalım...bu ezan başka bişey değil...ezana saygısızlık ezana hürmetsizliktir...ezan asla espri konusu bile olmamalı özellikle içinde Allah Paeygamber geçen cümlelerin de üzerimizde hakkı var.
Ahmet bey.sizin gösterdiğiniz özeni Allhın izniyle bizlerde gösteriyoruz.bu konuda dışardan bakınca farklı görülebilir ama bilmediğiniz bir muhabbet vardı.Bu ezana yapıln espri değil konuya vakıf olan birkaç kişinin muhabbeti.Ezana haksızlık veya şaka konu olmadı olamaz.Yanlış anlamışsınız.Ezana saygısızlık aklımıza gelmez.Aklına geleninde karşısında biz oluruz ALLAH'ın izniyle vesselam.

mahzungarip

Yönetici
Dine olan hassasiyetine diyecek bişey yok elbette doğru düşünüyorsun amma burda adı üstünde fıkra ve gerçekle hiç bir alakası olmayıp hayal ürünüdür ve burda benim anladığım şahsi bir olay yani imamla alakalı bi konu yoksa ezanla dinle alakası yok vede dalga geçilmiş bişey yok diye düşünüyorum genede saygı duyarım düşüncenize... bende imamlarla alakalı çok fıkra bilirim :) anlatam mı bi tane :) neyse kalsın..adı üstünde fıkra bence

Üst Alt