Bismillah Deyin Bedr'e Öye Girin Klip

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bismillah deyin Bedr'e öyle girin klip video

Kalk ya Ubeyde ..kalk ya hamza kalk ya ali ...

beni çok etkileyen sözler kendimi bedr savasın içinde hissettiğim bu klibi sizinla paylaşmak istedim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Video çalışmalarında seçtiğiniz eserler gerçekten çok güzel. Hele de gönüllere taht kurmuş böyle değerli insanları anlatıyorsa içerik çok daha güzel oluyor. Benimde çok sevdiğim bir eser. Hz.Hamza nın kısa bir konusu. Elinize sağlık. Gerçekten sizleri görünce içimde video yapabilmek için daha büyük bir istek oluyor. Her çalışma bir öncekinden daha güzel oluyor. Giderek profosyonel eserlere kapılar açılıyor. Bende bu kervana katılacağım inşaallah. Ellerinize sağlık.Allah ac razı olsun.....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Video çalışmalarında seçtiğiniz eserler gerçekten çok güzel. Hele de gönüllere taht kurmuş böyle değerli insanları anlatıyorsa içerik çok daha güzel oluyor. Benimde çok sevdiğim bir eser. Hz.Hamza nın kısa bir konusu. Elinize sağlık. Gerçekten sizleri görünce içimde video yapabilmek için daha büyük bir istek oluyor. Her çalışma bir öncekinden daha güzel oluyor. Giderek profosyonel eserlere kapılar açılıyor. Bende bu kervana katılacağım inşaallah. Ellerinize sağlık.Allah ac razı olsun.....

Çok sağolun bu değrli yorumlarınız için ayrıca çalışmalarını bekliyıorum çok güzel olacak mutlu olurum...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ben bu videoyu nasıl görmedim çooooooooooooooooooook çok güzel özellikle benim çok sevdiğim şiir
dinlerken sanki o anı yaşıyorum.ALLAH razı olsun Tahkar bey emeklerine yüreğine sağlık.....

Üst Alt