Biz osmanlıyız

mahzungarip

Yönetici
16879_295401265048_234950850048_4942263_2082269_n.jpg

HEY NEREYE DOĞRU GİDİYORUZ BİLEN VAR MI???

~Dış güçler koca Osmanlı Devletini yıkmak için çok uzun zaman hummalı bir faaliyet gösterdiler. Türlü provokasyonlarla, tahriklerle, hainane oyunlarla, iç isyanlarla, savaşlarla Osmanlı Devletini paramparça ettiler. Bu şanlı, fakat talihsiz devletin terekesinden tam 44 ...devlet çıktı bunlardan biride “TÜRKİYE-MİZDİR” ve şuan hepsi perişan vaziyette. Osmanlı’yı tarih sahnesinden silen mihraklar, Türkiye’yi de daha doğmadan öldürmek için türlü hilelere başvurdular... Tıpkı Osmanlı üzerinde oynanan haince planlarını ortaya koydular... Asırlar boyunca İ’la-yi Kelimetullah için cihad etmiş, İslam’ın sancağını 3 kıtada şanla, şerefle en yükseğe taşımak ve dalgalandırmak için canlarıyla, kanlarıyla mücadele etmiş kahramanların torunları olan bizler bugün içinde bulunduğumuz toplumsal bozukluk sebebiyle aslımıza olan bağlığımızı yitirmiş durumdayız. Nasıl mı? Buyurun izleyin videomuzu ve geldiğimiz noktayı, kendi hal ve hareketlerinizi, yaşam tarzınızı göz önünde bulundurarak, kendinizi dürüst bir şekilde inceleyiniz ve yüzümüze tokat gibi inen “NE İDİK-NE OLDUK” gerçeği ile yüzleşiniz!!!~

İZLİCEĞİNİZ VİDEO TARİHİMİZ OLAN OSMALI DEVLETİNİN ŞAN VE ŞEREFLE DOLU YILLARINI NASIL VE KİMLERE ÖRNEK OLDUĞUNU GÖSTEREN BİR BELGESİDİR SADECE BİZ TÜRKLERE ÖRNEK OLAMAMIŞTIR MAALESEF...

http://rapidshare.com/files/397526517/b ... _k__1_.rar

İZLEMEK İSTİYORUM

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun çok beğendim ve çok duygulandım.....
Elhamdulillah yine itibarlıyız,yine sözlerimiz senettir.....:güll

MURATS44

Özel Üye
Bütün dünya bir olsa , gene de osmanlılığımızı sindiremez ,genede kültürümüzü değiştiremezler. günümüzde münferit olaylar olsada asıl özünde bir parça osmanlı kanı taşıyanlar için yapılan planlar, oynana oyunlar mutlaka boş çıkacaktır.
16879_295401265048_234950850048_4942263_2082269_n.jpg

Eline sağlık ihsan hocam.Gerçekten güzeldi.Biz osmanlı Torunuyuz ölene kadar da öyle kalacağız.Allah razı olsun....

Üst Alt