Bu beyinsizliğe montajla sahip olamazdınız

MURATS44

Özel Üye
Montaj için gerekli evrak değil gereksiz ahmaklar var.

Aptallık ve salağa yatma bölümüne kayıtlarımız başlamıştır. 1500 kere Dünya’nın Tımarhane bahçesi olduğunu yazdım. Yazlık deli gömlekleri akıl serinliği için raflarda yerini almış. İftira atma olimpiyatlarında birincilik için yarışanlara naylon madalyalar verilmiş. Çamur attık izi kaldı diyen sıvacı grupları da Allah yağmuruyla dezenfekte ediyor. Elde kalan patlamamış kasetlerden nasıl saksı yapılır sorusu için sezonluk pratik bilgiler üretilsin. Pet şişeden abajur yapma fikri gibi bir şey. Gündemde kafa tasından maşrapa bile yapılmayacak doğuştan defolu adamlara inat yazıyorum.

Dün sosyal medya sallanmış böyle manşetler gördüm şaşırtıcı değil. Genelde sallayanların bol olduğu klozet çiftliği haline getirilen alan neden sallanmasın. Ve atılan iftira demolarının arşivi twitter’da arka fon rengi mordu. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar kurumu ( TÜBİTAK) söz konusu tapelerin montaj olduğunu açıklayınca, ayaklı patlıcan haline gelen tayfanın ekranı kaydı. Ve her zaman yazıyorum oyunculuktan emekli dinozor iksiri bayisi kıvamında gezen Ekran Kartı adamların yazdıklarını da görünce kısa süreli gülmekten öldüm.
Yani havaya sallasanız bile yerçekiminden değil gereksizliğinden tutmayacak olan bu iftiraların gerçek olduğuna mı inanıyordunuz. Gezi şifacıları bence zeka idmanı yapabilecekleri devrim macununun peşine düşsünler. Kapı gibi rapor gelmiş herkes gündüz vakti salağa yatmanın derdinde. Adam açıklamış konuşma kayıtlarında hece hece montaj var ve o gazla yeni kelimeler üretildiğinden bahsediyor.
İyi sırf provokatörlerin sapanına yağ sürmek için koskoca kurum montaj değil gerçek desin. Hay Allah. Zaten bu tapelere ve iftira sağanağına kimse itibar etmemişti. Artık iftirayı değil atanların morarması geçene kadar eğlenmeye devam edelim. Ne Geziymiş arkadaş on yıllık güldürme stoğumuzu sağlama alacak gaflar, entrikalar, tuzaklar, iftiralar hazır.
Etkisiz elemanlar toplanıyor ve işlemde hata var diye ciyaklıyorlar. Ya tutarsa kadrosundan hocalar bulunuyor hocalar da kayıp. Dizi oyuncularına sarılıyorlar onlar da platoda arazi. Yazık ya parıltısı kendinden menkul zeka pıtırcıklarına..
Hah ha ha..

Esra Elönü - Haber 7

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Millet öyle uyandıki artık kimseyi kandıramıyorlar....

Herşeyin hayırlısını versin ALLAH....

Üst Alt