Bu Can Sana Kurban Efendim,,,

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Efendim...!!!

Sen Karanlıkların Ortasından Bir Güneş Gibi Doğdun Yüreğime...Adın Dilime Sevdan Gönlüme Yapıştı...Yalnızlığın Ortasındayım Ama Ruhum Seninle Efendim...!

Ben Aşkınla Doğuyorum Yeniden Sabahlara...Geçmek Bilmiyor Bu Hasretlik Sensizliğin Zindanında...Dilim Tutuluyor Hıçkırıyorum Gözyaşlarımla...

Bu Can Kurban Sana Ey Güzeller Güzeli Efendim...Hastayım Şifam Sende...Ben Dertliyim Devam Sende...Yetiş N'olur Yetiş Efendimmm Sensizliğin Son Nefesindeyim...Hasretinin Özleminin Son Demindeyim...Bu Yüreğim Sensiz Hastadır...Semalarda Titreşen Du'alarımın Tümü Yasta dır... Sensizliğim Tüketti Nedenlerimi...Istırap ve Çaresizlik Katre Katre Sarıyor Tüm Bedenimi Efendim...!

Ahhh Bir Yanına Gelebilsem...Kıvrılsam Ravzanın Bir Köşesinde Sessiz Sessiz Ağlasam...Sen Anlarsın Beni Biliyorum Efendimmm...!

Rabb'imden Tek Dileğim Ölüm Benim Kapıma Gelmeden Ben Ravzan'ın Kapısına Geleyimm...Sana Yüreğimle Geldim...Sana Salat'ü Selamlarla Geldim...Senin Gözünde Bir İncir Çekirdeği Kadar Yerim Olmasa da Ben Yinede Sana Geldim Diyebileyim…

Seninle Girilmeyen Kapılar Kapı Değildir Can Rasulum...Senin İçin Akmayan Göz Yaşı Göz Yaşı Değildir...Senin Sevginle Atmayan Kalp Kalp Değildir Efendim...!

Ey Resulüm Çağırsam Seni Birkez Olsun Rüyalarıma Gelir misin? Birkez Olsun Gül Kokunu Duyurur musun ?

Sen Belki Gelirsin de Efendim Benn Ben Benn Sana...Benn Senin O Nur Yüzüne...Benn Senin O Gül Yüzüne Bakabilir miyim?... Efendim...!

Gel N'olur Gül Yüzlüm Gel ki Ben Senin Hasretindeyim...Gel N'olur Nur Yüzlüm... Gel N'olur Ab-ı Hayatım...Gel ki Çıkar Beni Aydılıklara...Gel ki Umutlarım Yeşersin Artık Kalmasınlar Yarınlara....N'olur Gel ve Gül Çehrenle Aydınlat Çehremi...Sen Gel ki Hicranım Dinsin! Ey Sevgili Gönül Kapılarımı Sonuna Kadar Açtım Seni Bekliyorum...!

Gelmezsen!! Vuslata Dek Solgun Kalacak Yüreğim Solgun Kalacak Bakışım...Acıya Dönüşmüş SoluklarımGittikce Soluksuz Kalacak...N'olur Gurbetimi Sılaya Çevir Efendim..!!!

Ya Sen Gel Yada Beni Al Yanına...Ben Sana Geleyim Nur Yüzlüm...Ellerimde Sevda İkliminden Derdiğim Güllerle...Kalbimdeki Sevgiyle...Gülmeye Bile Mecalimin Kalmadığı Çehremle...Senin Sevdanla Paramparça Olmuş Yüreğimle Sana Geleyim...!

Ey Alemlerin Sultanı! Gönlümden Akan ve Çağlayan Olan Gözyaşlarımla Yazdığım Bu Mektubu Sana Gönderiyorum...Pulsuz Mektubumun Mührünü de Gözyaşlarımla Vuruyoruyorum ve Gönlünün Postasına Koyuyorum...Bu Kimsesiz Sensiz Halimle Güllerin Efendisi Olan Sana Gönderiyorum Kabul Edilmesi Ümidiyle…N'olur Kabul Eyle Efendim...!'Kabul Eyle...! Kabul Eyle...! Kabul Eyle...!!!

Varlığının Kaç Bahara Bedel Olduğunu BilmeyenlerYokluğunun Istırabını Nasıl Duysun EFENDİM…!!!
klpklp

Üst Alt