Bu haftaki konuğumuz ceylannur.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
3182.jpg

ESSELAMUALEYKUM,,,,Evet arkadaşlar sitemizin değerli modu değerli ceylannur bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay gelssin.....

1_ Forumumuzdaki nickinizin anlamı nedir_? Neden bu nicki kullanıyorsunuz_?

2_ Zamanınızın ne kadarını bilgisayar başında geçiriyorsunuz?

3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınıztarihtengünümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?

4_ Geleceğe yönelik hayalleriniz ve planlarınız nelerdir_?

5_ Forumumuzda en çok dikkatinizi çekensizi en çok etkileyen isimler kimler_?

6_ Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay varmı_?

7_ En sevdiginiz yazar kimdir..? Kimleri dinlemeyi seviyorsun_?

8_ İçinde şunu yapmayı çok isterim dediğin şey nedir_?

9_ Forumda en cok vakit gecirdiginiz bolum hangisidir_?

10_ Hayatınızda olmazsa olmaz dedikleriniz nelerdir..._?

MURATS44

Özel Üye
eee artık konuğumuzu bekleyelim. Bu merakla beklediğmiz bir konuydu. Buyursunlar efendim.:)

ceylannur

Yeni Üyemiz
kehkesani_bir_bardak_su.jpg

bir bardak suyumuda alayım ya ALLAH Bismillâhirrâhmanirrahim dıyerek başlayalim sorularınız zor olmasın canlarklpklpklpklpklp

ceylannur

Yeni Üyemiz
3182.jpg

ESSELAMUALEYKUM,,,,Evet arkadaşlar sitemizin değerli modu değerli ceylannur bu haftaki konuğumuz....Arkadaşımızı daha yakından tanımak adına, saygı sevgi çerçevesi içinde sorularımızı sorabiliriz.....Önemli olan kişiyi rencide edici sözlerden kaçınmak ve bu hususlara dikkat etmemiz gerekiyor....Hadi bakalım kolay gelssin.....

3_ Etkilendiğiniz ve örnek aldığınıztarihtengünümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişilik var mı_? Varsa kim_?

Ve aleyküm selam canlar vuslat canım elınden geldıgı kadar sorularına cevap vereyım bak heycanladım şimddıden bu haftanın konu olmak benim için suprıs oldu sizler beraber olmak ınakı cok güzel buray ailem olarak goruyorum hepınız cok sevıyorumklpklpklpklpklpsorular başlayım

forumdakı nıkım.ceylannur. adım ceylan. nur ben ekledım nurla başlayan isimlerı sevıyorum

bu soru cok güzel bakppcsabah 8 gece 12 kadar onundeyımhaaa

evde oldum boyleD:D:D:

İslam büyüklerımden sahbelerden peygamber s.a.v Efendımızi örnek alıyorum.aileden örnek aldıgım kimse yok.

geleceye yonelık bir hayelim yok rabim verdıyı ömru yasıyorum RABIMDAN istediyım haça gitmek onun yolunda ömrumu kat etemeyı nasip etsın...

vuslat ve murat adminlerım ve ben herkesı cok sevıyoru

tabiki keskeler olmüştur hayatımda okularımı bıtırseydım ne olursa olsaydı okusaydım benım zamanıda okular cok karsıktı 1975 seneleri babam bırakmadı kazandıgım okular yolmadı buna cok üzüldum:Ü::Ü:

kitap okuyorum desen okumuyorum.
kuranımı okrurum ıllahı dınlmeyı sevıyorum ruhumu dınlendırıyorklpklpklp

bu saguk havada yardıma muhtaç olanların yanında olabılseydim hayvanlara bakabılseydim bugun ve yarın her zaman böyle olsun ısterdım evden cıkmayan arkadşlarımız var engelıler onların yanında olabılseydım onalrı cok sevıyorum yazmakla bıtmekieferemeferem.

benım için bolum yok her bolumunu sevıyorum

ogele bir saplatım yok ama bılgısayarım olmasa olmaz benle gezıyor izmır karabük tekırdag
ankarahaaahaaahaaahaaa

vuslatım elımden geldı kadar cevap vermeye calıstım bir hatam olursa af ola sizlerı sevıyorum
iyiki burdayım rabım sevgımız saygımız daim etsın

MURATS44

Özel Üye

Çok güzel bir koltukmuş.Varsa bitane de ben alayım.
Şimdi gelelim diğer sorulara.. bu sorular çin malı sorunlar.Made in çaynaaa...

1-) Banyonun tamiratı bitti mi?

2-) Sabah 8 gece 12 Pc başındasın.Bunun ne kadarında Pc başındasın?

3-) Günde kaç defa mutfak ile Pc arasında seyahat ediyorsun?

4-) Bir yılda kaç saniye var?

5-) Hangi takımı destekliyorsunuz? Fenerbahçenin şampiyon olması sizin için ne ifade ediyor?

6-) Sabah 8 ile gece 12 arasında geçen zamanın ne kadarını rasulehasret ailesinde geçiriyorsunuz?

7-) A şehrinden B şehrine doğru bir araç saatte 100 km hızla hareket etmektedir. A ile B arasındaki mesafe 100 km ise Araç A şehrinden B şehrine kaç dakikada gider ?

:cool: Ayşenin 8 cevizi vardı bunu 3 tanesini ahmete 4 tanesini kardeşi fatmaya verdi . 1 tanesinide kendisi yedi. Geriye kaç ceviz kaldı?

9-) Küçükkken kaç yaşındaydınız?

10-) Günde kaç konu açabilecek durumdasınız?
a) 1000
b) 2000
c) 3000
d) Hiçbiri
e) Hepsi
f) Alayı
g) Attırmayın tepemi 10,000 açarım.

Şimdilik bu kadar. Bundan sonra inşallah yeni sorularımız gelecek.zgdKolay gelsin. :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
m08m08m08m08m08m08m08m08m08m08m08ceylannur bu gece nöbetci deseneeeeeeeeeee......24 saat 48 olcak.....m08

Bizleri sevdiğin için teşekkür ederim,bizde seni seviyoz.....ss..

Üst Alt