Ceylannur Kardeşimizin Eşi Bedirhan Bey'e Dua edelim

TaHKaR

Aktif Üyemiz
kardeşlerim Ceylannur Kardeşimizin eşi Bedirhan Bey'in çok yakın zamanda bugün veya yarın ameliyatı olacak sizlerden Bedirhan Bey için dua etmenizi istiyorum ne olur kardeşlerim dualarınızda Bedirhan Bey içinde 1 dakikanızı ayırıp şifa için dua etmeniz... Çok teşekkürler şimdiden.. Esenlikler

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allahin izni ile, Eşinizin moralini yüksek tutun, bu rasulehasrette cok dost var Bedirhan Bey'e her gün dua edilecektir. gecmisler olsun Bedirhan Kardeşimize tez zamanda sifa bulur İnşallah Aminnn Rabbimin izniyle

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allahümme Rabben nasi ezhibilbe se işfî en teş şafi la şifae illa
şifaeke şifaen la yuğadirü sakamen......

Manası: Allahım Ey insanların Rabbi Benim rabbim Sıkıntıyı gider....

Şifa ver.... Zira sen şifa verensin.... Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur....
Senin şifan hastalık bırakmaz....

Acil şifalar diliyorum bedirhan beye......

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Allahümme Rabben nasi ezhibilbe se işfî en teş şafi la şifae illa
şifaeke şifaen la yuğadirü sakamen......

Manası: Allahım Ey insanların Rabbi Benim rabbim Sıkıntıyı gider....
Şifa ver.... Zira sen şifa verensin.... Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur....
Senin şifan hastalık bırakmaz....

Acil şifalar diliyorum bedirhan beye......

Bedirhan bey için Allahtan acil şifalar dileriz.Allah şafi ismi şerifi hürmetine en kısa zamanda sağlığına kavuşturup aramıza dönmesini nasip eder inşallah. Kendisine acil şifalar diler bir an önce iyileşmesi için dualarımızı eksik etmiyoruz inşaallah.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Allah'ım tez zamanda şifasını versin insallah Bedirhan Bey için du edeceğim kardeşim. sizde üzülmeyin Allah büyüktür

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ya rabbİ ya rabbİ ya rabbİ sen bÜyÜksÜn senden meded bekleyen sİfa bekleyen kullarini bos cevİrme sagliklarina tez vakİtte kavussunlar muradlarina tez vakİtte naİl olsunlar amİn

ceylannur

Yeni Üyemiz
Ya rabbİ ya rabbİ ya rabbİ sen bÜyÜksÜn senden meded bekleyen sİfa bekleyen kullarini bos cevİrme sagliklarina tez vakİtte kavussunlar muradlarina tez vakİtte naİl olsunlar amİn

sag ol tahkar allah razı olsun bu seferkı amlaıayaı cok zor geçtı hala kendıne gelemdı

MURATS44

Özel Üye
Üst üste geçirlen 4. ameliyat. BEdirhan bey gerçekten zor bir dönemden geçiyor. dualarımız bedirhan beyle. İnşallah bir an önce tamamen iyileşir, rahatsızlığından hiç bir eser kalmayacak şekilde,sapasağlam aramıza döner. Allah Şâfii ismi şerifi hürmetine bu dualarımızı kabul buyursun inşaallah.
©Murat's44

cahil

Yeni Üyemiz
Gönül Rabbi ile oldumu, Ruh saglikli olur, vucud aci ceksede,
Ruh aci cekerse, Bedenin Sihati gecici olur..

Gönüller Allah ile beraber oldu mu, Allah´ta kullun isini, kolaylastirir, Korkmayin hizli gecer, bende 12 bir ameliyat gecirdim iki hafta sonra 3 saatlik, bir hafta sonra 3 saatlik bir hafta sonra 2,5 saatlik, hepsi geldi gecti, cünkü Alemlerin Rabbi yanimda idi ve yardim ediyordu, O Kullu ile beraber oldu mu keder kalmaz, kull baska birisini secerse, kedersiz olmaz..

Allah acil sifalar versin, hernekadar tanimazsamda "müminler ancak Kardestir" ayetine ( emrine ) boyun egerek kardesim diyorum ve dua ediyorum..

Esselamu Aleykum

Üst Alt