CHP milletvekili Ebu Cehil Aygün

MURATS44

Özel Üye
http://image.cdn.haber7.com/haber/haber7/cat/bg_381320090925091255731.jpg

Dikkat bu yazı yazılırken bulaşık eldiveni kullanılmıştır!

Hayvan reyonunda en büyük baş ahlaksızlık Oscar’ı Ebu Cehil Aygün’e verilsin dağılalım! Bu yazıyı sadece bir parmakla yazıyorum, hani eline pislik bulaşmasın diye sadece bir parmağını kurban edersin baş parmağım senden özür diliyorum senin başını ısırgan otu için bile vazo olamayacak bir kelle için yoruyorum özür dilerim baş parmağım seni bir kelle için bugünlük mundar ediyorum affet beni.. Bir duaya el açarım, Allah’ın yağmurunda yıkarım, Peygamberi anarken kalbime götürürüm seni ödeşiriz..

Ebu Cehil yaşasaydı deve işkembesini secdedeki peygamberin başına atması için seni görevlendirirdi . Sen Milletvekili değil Ebu Cehil’in tetikçisi Ukbe. Ebi Muaytsın benim gözümde. Asrı Saadete ashaba sıvanmaya çalışan klavye işkembesi Aygün, işte sen busun! Ümmetvekiline Resullullaha Muhammed Mustafa’ya çilingir sofrasından attığın ayyaş iftiralarla gündeme gelen sefil Ebu Cehil Aygün.

Senin kellen, camiden ahır yapmak isteyenlere dizayn ilhamı olan kellen var ya, Hz. Peygamberin kalbine baş koymuşların tükürüğü etmez! Senin kalbin havlayacak, ama bir Kıtmir’le yüzleşeceksin! Senin leş kargaların omzunda lakin bir ebabile sırtını dönemeyeceksin!
Bunlara iyi bakın bunlara.. Allah’a muhalif partinin avanesi, din düşmanlığının divanesi bu törpüsüz at tırnaklarına iyi bakın! Sakın şaşırmayın, bunların jürisi Ebu Cehil! Sakın üzülmeyin bunlar takım elbiseli nifak, tohumunun kutsalsız ziraatçileri. Bunlar ekecek, lakin Allahın yağmurları her nifak tohumunun rahmetten celladı! Bunlar seyrek sen gürsün! Bunlar nefretlerinin esiri sen sabırda hürsün! Bunları bitirecek ve seni yeniden başlatacak olan Allah’a sonsuz şükürler olsun..

Cami müdürü İhsan Özkes ne dedi? Müslümanlığınızı bize borçlusunuz! Peki içinizdeki Ebu Cehiller salya olimpiyatlarındaki yüksek başarısını kime borçlu? Kim kimin hesabından düşüyor bir anlatsana! Örtüye saygı duymuyorum diyor yahu senin duyacağın saygıya örtünün ihtiyacı varsa o örtüyü teneşir paklamaz o kadar! Diğer yazdıklarını yazmayacağım yazsam sinekler vardiyaya kalır! Okumak isteyen Ebu Cehil sözleri yazsın Google Hazretleri esirgemeyip gösterecektir.
Ne yaparsanız yapın, ister kudurup klavyeyi ısırın ortalığa saçılın, saç baş yolun hakikat birdir. Zafer senin böğürtün yüzünden gelmeyecek değildi ya. Güneş senin saçtığın zifir yüzünden doğmaya da üşenmez. Yahu bana ne oluyorsa rahmet peygamberi bile Ebu Cehil’i Allah’a havale etmiş. Biz de kendi çukurunda yüzmeyi bile beceremeyen adam için kulaç atıyoruz.

Esra Elönü / Haber 7

Üst Alt