Çocuklar camiye Sözcü depresyona girdi

Ömer-28

Aktif Üyemiz
Hey gidi günler hey! Takkeli çocuklar korosundan tekbir sesleri... Sözcü kıyama duran çocukları görünce gözyaşlarını tutamamış fotoooğraflayıp ölümsüzleştirmiş.

Bebe namazına devam sütü...

Çocuklar vitamin alıyorlar Sözcü, çocuklar Allah'tan başka hiçbir şeye boyun eğmemeyi öğreniyorlar, sen buna ister mübarekleştirilmiş bale pozisyonu de, ister şeriat egzersizi de, ister yırt kendini matbaada sıcak bassın sana bir hoş ol..

36 kupona şeriat fobiklere passiflora dağıt, ister atan rengini morla kolajlayalım durum bu.. Küçük başlarını koyabilecekleri büyük secdeler buldular kendilerine, kabinde denediler takkeyi, sen şaşkın ördek yavrusu gibi kaypak pardon paytak paytak alışacaksın!
Dondurulmuş Temcid Pilavına sos bile olamayacak bayat korku kokusu. Yine kasapta kart promosyon mamülü dinzorbalığı dinozor kalkışması. Yine artçı artçı hissedilen hatun kıvamında adam tedirginliği. Çok satmanız ciddiye alınmanızla ilgili değil din alınganlığınızla ilgili.
Raftaki bayat şeriat korkunuzu sizden daha komik kimse dolduramıyor tam da bu. Sazcısı zurnanın son deliği, sözcüsü şeraitin ilk delisi orkestra baştan sonra dinden detone kuru sıkı kalabalık. Aslında bu yazıyı dün yazacaktım lakin dün sabahtan akşama kadar bu habere attığım kahkaha posası yeni bitti.
Hüzünlendiniz.. Biz de hüzünlendik azizim. Yanlış noktalarda hüzün ortaklarıyız. Biz artık elinden tuttuğu çocuğuyla camiye giden adamın sırtından fişlendiği günleri geride bıraktığımız için hüzünlendik.
Biz cumaya giden çocukları örgüt minikleri sayan salyası manşetinizden akan haberleri hiç tınlamıyor oluşumuza hüzünlendik. Biz çocuğunu istediği secdede bırakan babanın , evladına Allahı anlatma özgürlüğüne kavuşmasının şerefine hüzünlendik. Çocuk benim değil mi ister sarık dikerim başına secdeye alıştırırım ister camiye koştururum, ister ayetleri dökerim kalbine , ister tekbiri anlatırım sana ne? Benim sevincime hüzünlenecek tek zayıf düşman sensen işimiz kolay!!
Sen kelebekler gibi bir ki üç bir ki üç de zıplat çocuğunu çayırda.. Bana ne? Yıllardan beri Allah'a iştahsız çocuklar yetiştirmek için yırtındınız ne oldu? Başarabilmiş misiniz? Siz aynı tornaya koleksiyon olacak korkuları duymaya, manşetleri atmaya devam edin. Biz de niyet ettik arızalara gülmeye deyip şükür namazı kılmaya devam edelim. Allahuekber..
Esra Elönü - Haber 7

A

Ahmet10

Guest
Vicdanına vitamin gitmeyen yazar!

Bir haber okudum. Öyle bir haber ki kusura bakmayın da at gözlüğü değil it gözlüğü takmışız havlıyoruz salyası akacak kalbimiz bile yok dedirtecek cinsten bir haber. Mısır'daki şehadet bekçileriyle Gizem'in çocukluğunu delik deşik eden battal boy bir sapığın idamını bir tutan bir yazar gördüm. Zaman yazarıymış. Klavyemin midesi kaldırmadığı için adamın adıyla yazıyı leşe dönüştürmeyeceğim. İdam sehpası oyan marangoz yerine yanlışlıkla yazar olan adam. Diyor ki siz sadece İslamcıların idamına mı karşısınız? Utanmasa deterjan reklamlarında peki hangisi daha beyaz sorusuyla sapığın idam gömleğini aklayacak! Allah sırf kızgınlığı ve hasetliği yüzünden armut sapıyla gül bahçesini kıyaslayan zeka fesadına uğramışlardan hepimizi korusun!
Bu yazar yığıntısına sormak lazım kendi torunu ya da kızı böylesine vahşet böylesine sapık bir cinayete kurban gitseydi bu kadar aptalca bir kıyaslama yapabilir miydi?Ekmeğini, evinden ocağından bir çocuk sesi eksilmiş babanın annenin kalbine bandırmayan adam yazar değil kadavradır. Pek tabii adam olan vicdanı olan o sapığın gebermesini isteyecektir. Hem de gizemin oyun ipiyle asılması haktır! Nefessiz bırakanın hücre içinde nefes alıyor olması bile o anneye babaya cezadır! Bu olayı hümanizmin hoşgörünün kaburgasından okumaya çalışmak ancak bu tarz ciğersiz yazarların kalemiyle mümkün.

Bunlar Kelime i Şehadeti Fizan'dan getiriyor galiba. Müslümanca düşünmeleri için baya mesafe almaları gerekiyor. Mısır'da sadece darbe karşıtı oldukları için suçsuz yere idam ipine dizilecek olanların idamına tepki gösteriyorsunuz da neden Gizem'in katiline idamı hak görüyorsunuz diyor.
Bismillah! İşte siz böylesine kin pompalayan bir kalbin sahibisiniz. İşte siz böyle paralel rüzgarlarla serinlemeye çalışıp kan sıcağını o Müslümanlara hak gösterecek kadar cani ve ayarsız. Siz parmaklıklar ardından bebeğine dokunmaya çalışan adamlarla Gizem'i gömen elleri bir tutacak kadar nabza göre hoşgörü promosyoncularısınız!
Sırf Başbakanın eli Rabia işaretiyle şahlanıyor diye kudurup Gizem'in ahını alan bir adamı aklayacak kadar ……
Susuyorum. Mevsim safra mevsimi. Ya taş dökülecek ya kan. Bu adamları biz çalkalasak toprak tükürür! Bu vicdansızlığı biz yazıyorsak bile Allah buruşturup atsın.

Kaynak : Haber 7 : Esra Elönü

Üst Alt