çok çok önemli. Lütfen okuyun......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MURATS44

Özel Üye
Arkadaşlar bu an itibariyle sitede konu açılmaması gerekmektedir. Bu tamamen alt yapıyla ilgili teknik bir sorundur. Bu nedenle hiç bir şekilde konu açılmaması aciliyet derecesinde önemlidir. Bu güne kadar bir aile ortamı içerisinde karşılıklı konuşulup anlaşıldı .Yönetim olarak bazen dinlendik bazen dinlenmedik. Hep Hoşgörü ve sevgiyle yaklaştık birbirimize. Ama bu sefer durum gerçekten ciddi ve önemlidir. Bu an itibariyle konu açan her kim olursa olsun geçici olarak banlanacaktır.Hoş bir durum olmayacak ama kaçınılmaz olacak. Bu konunun takibi için istatistikler bölümüne son açılan konular bölümünü açıyorum.
Arkadaşlar ..lütfen. Artık bir süre konu açmaları durduralım. Ama panelde sohbet ver geçmişteki konuları yorumlamak resim eklememek şartıyla serbesttir. Bunu geçen gün söylediğimiz konu açmayıp eski konuları yorumlayalım olayıylada hiç bir alakası yoktur.Dediğim gibi tamamen altyapı ile iligili teknik bir sorun.Forumun LİMİT SINIRLARI ile alakalı olduğunu bilmeniz yeterli olur sanıyorum.
Bizleri anlayacağınızı biliyoruz ve teşekkür ediyoruz..
YÖNETİM..

mahzungarip

Yönetici
Allah cc. razı olsun.Murat adminimiz çok güzel ifade etmiş.konu açmak şuan itibariyle yasak ama konulara cevap verebilirsiniz arkadşalar.bildiğiniz gibi sitemiz dün akşama kadar kapalı kaldı sebebi alt yapıyla alakalı birdaha kapanmaması sizin elinizde.bizler yönetim olarak alt yapıyı hallettikten sonra sizlere tekrardan duyuru yapacağız.anlayışınız için teşekkürler.....saygılar efemcoolsmiley

MURATS44

Özel Üye
önceden böyle demiştik ama şimdi şartlar değişti arkadaşlar. Küçük bir sıkıntı büyük bir soruna dönüşmeden dikkat etmek için bu yola başvurmak zorundayiz..anlayişiniz için de teşekkürler ...

lübabe

Aktif Üyemiz
hocam çok endişelisiniz arkadaşların sizi dinleyeceklerinden eminim allahın izniyle hiç bi şey olmaz inş merak etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt