Daha Kur'an Ne Desin ? İhsan Çalış Ir

mahzungarip

Yönetici
Emeğine sağlık çok güzel bi çalışma olsa gerek izleyemedim çückü. cepten izlemek olmuyor malesef. sen bunu ravzadada paylaş bari :)

MURATS44

Özel Üye
Çok güzel. Mükemmel olmuş. Ellerine sağlık adminim. Gerçekten süper olmuş. Yanlız ben sana ihsan hocanın kaydını link olarak verecektim. Ben vermeden nasıl buldun. Radyodan mı aldın yoksa? :)
Çok hızlısın, şaşırdım açıkçası. vide gerçekten süper. eline canına sağlık.ALLAH razı olsun....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Eyvallah adminim,,hani derlerya meslek sırrı sen nasıl kayıt ediyorsan bende kayıt ettim:)
video yaptım,,,beğendiğinize sevindim...şiir öyle güzel okunmuşki dedim ki kalıcı olsun....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Eyvallah adminim,,hani derlerya meslek sırrı sen nasıl kayıt ediyorsan bende kayıt ettim:)
video yaptım,,,beğendiğinize sevindim...şiir öyle güzel okunmuşki dedim ki kalıcı olsun....
Videoyu görünce dayanamadım merak ettim kim düzenlemiş diye inan konuyu açınca hiçde şaşırmadım Vuslat Adminimden başkası olamaz....
,Harika güzel ve estetik olmuş ve hoş bir melodik seslendirme ile yazılarla bütünleşmiş. emeğinize sağlık bu gibi yapımlar daim olsun.Başarılar diliyorum Videa yapımınızda..

MURATS44

Özel Üye
Güzel ve değişik fikirler hep vuslat adminimizden geliyor. Bende görünce şaşırdım.Özellikle ses konusunda. Video gerçekten çok anlamlı. Baştan sona devalarca izledim.

VuSLaT34

Yeni Üyemiz
hoş ve güzel bir çalışma.. Bende yapacağım çalışmaları siteye eklemek istiyorum. Teşekkürler emeği geçenlere. Video hazırlarken biraz estetik katmak gerek. gördüğüm kadarıyla bu işi iyi yapıyorsunuz.Sizden öğreneceklerim var demektir.

Üst Alt