Değerli Vuslat adminizin doğum günü kutlu olsun Nice Yıllara canım:)

Hasret ruzgari

Aktif Üyemiz
Doğum günün kutlu olsun canımm ....

10212695834674.jpg

Pasta senin için beğenirsin umarım:güll

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Stemizin değerli admini....... :)
Çoook değerli vuslat adminim...
Allah, bir ömür boyu mutluluk, huzur,sağlık ve bereket versin ömrüne..
Ömrün hep güzelliklerle dolu olsun inşaallah...
Ömründen gül kokuları , kalbinden iman ,gözlerinden mutluluk eksik olmasın inşaallah.
Her günün bir öncekinden daha güzel olsun.
Nice mutlu,umutlu,imanlı,bereketli günlere inşaallah hepbirlikte..Amin..

cicek31.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun değerli canlar....Çok teşekkür ederim sağolun var olun....
Takvimden bir yaprak daha düştü,ömürden bir yıl,,,ALLAH imandan ayırmasın bizleri,
her yılımız her yaşımız iman dolu olsun inşallah....Sizlerle nice uzun yıllara inşallah.....:güll:güll:güll

ceylannur

Yeni Üyemiz
Doğum günün kutlu olsun canım..
Nice mutlu yıllara..

www.resimcity.com_-_Oyuncak_Resimleri_-_Oyuncak_Ay1.jpg

main%5B1%5D.jpg

Buda benim sana doğum günü hediyem..
Umarım beğenirsin canım...

Pasta%20Resimleri%20(21).jpg

,

fahrettin tırınk

Site İmamı
Kıymetli azimkar,cefakar ve fedakar kardeşimiz Vuslat ı ALLAH cc lütfu keremi ile yaratıb bizler ile de tanışma imkanını nasıb eden ALLAH cc nahi mütenahi şükürler olsun.
Değerli kardeşim Vuslat,varlığın bize ALLAH cc bir inamı ikramıdır.
ALLAH cc size ve tüm kardeşlerimize hayırlı ömürler ile muammer eylesin inşaallah...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah razı olsun değerli canlar.Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Sizlerle aynı yerde bulunmaktan çok mutluyum.İyiki varsınız,Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah razı olsun herkesten..

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Değerli Adminimiz ,sitemizin bu an'a kadarki emektarı adminimizin doğum gününü en içten hislerimle tebrik ediyorum.
bugüne kadar gördüğüm siteler arasında , hem site olarak hem içindeki insanlar olarak sayılı sitelerden biridir rasulehasret. Vuslat adminmizden murat abimize, fahrettin hocamızdan ,hasret kardeşimize, şevket okyay üstadımızdan mahzungarip hocamıza kadar bütün kardeşlerimizle beraber çok güzel bir ortamın oluşmasında tartışılmaz katkısı bulunan vuslat adminimin , gerek kişiliği gerekse davranış ve insanlara yaklaşım olarak çok güzel bir örnek olan adminimizin ömrü , huzur, mutluluk,bereket ve imanla dolu olsun inşaallah. Her günün bir öncekinden daha güzel olsun.Amin...

ek249.jpg

Okyay

ÖZEL ÜYE
Değerli Adminimiz ,sitemizin bu an'a kadarki emektarı adminimizin doğum gününü en içten hislerimle tebrik ediyorum.

bugüne kadar gördüğüm siteler arasında , hem site olarak hem içindeki insanlar olarak sayılı sitelerden biridir rasulehasret. Vuslat adminmizden murat abimize, fahrettin hocamızdan ,hasret kardeşimize, şevket okyay üstadımızdan mahzungarip hocamıza kadar bütün kardeşlerimizle beraber çok güzel bir ortamın oluşmasında tartışılmaz katkısı bulunan vuslat adminimin , gerek kişiliği gerekse davranış ve insanlara yaklaşım olarak çok güzel bir örnek olan adminimizin ömrü , huzur, mutluluk,bereket ve imanla dolu olsun inşaallah. Her günün bir öncekinden daha güzel olsun.Amin...

ek249.jpg

Saygı değer HAMZA kardeşimizi alkışlıyorum.
Elbette VuSLaT Adminimiz için söylenecek çok daha güzel ve anlamlı sözler olmalıdır.
Ancak HAMZA'mız en güzellerinden seçmesini başarmış tebrik ve teşekkürler ediyorum.
VuSLaT Adminimiz kardeşimiz, bu güne kadar tarnıdığım değerlerin en başlarında gelmektedir.
Gerek edebiyat- konuşma ve hitabet üslubu ve yeteneği ve gerekse saygı ve içtenliği önünde
saygı duyuyor ve evlat sevgisiyle seviyorum.
Doğum günün kutlu olsun evlat.
Nice bereketli, sağlıklı ve uzun ömürlere İnşaalllah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Değerli canlar,,,,o güzel dilekleriniz hep sizlerle olsun inşallah....ALLAH hepimize hayırlı imanlı uzun ömürler versin,,,,Saydı değer üstadım değerli hocalarım,,,inanın sizlerin takdirini kazanmak çok anlamlı benim için,,,o güzel yüreklerinize sağlık,,,ALLAH sizlere uzun ömürler versin,,,,güzel olan sizlerin yüreği
bizlerde siz büyüklerimizi rehber alıyoruz....iyiki sizleri tanıdım dost edindim,,,,ALLAH için sevginiz çok büyük yüreğimde....:güll

Değerli can dost hamza....sanada çok teşekkür ederim gurban,ALLAH seninde iki cihanda mutlu etsin,,,,
seni sevdiklerinden ayırmasın inşallah.....iyiki varsın bizimlesin....:güll

Üst Alt