Diyarbakır'dan Malatya'ya Selam Gönderiyorum

MURATS44

Özel Üye
J Bu çalışmanızla beni çok mutlu ettiniz çoook değerli TaHKaR Bey. Sonsuz Teşekkürlerimi sunuyorum. Konu başlığını görünce , izlemek istedim. Gerçekten de çok mutlu oldum. Elinize ,yüreğinize sağlık. Mükemmel olmuş. Bazı yerler şu an resimdeki gibi değil , resimlere bakarken eski halleri gözümün önüne geldi.

Çok değişik bir bakış açısıyla düşünmüşsünüz. Düşünüp emek verdiniz , Bu kardeşinizi de mutlu ettiniz.Allah ‘ta sizi mutlu etsin inşaallah. Ne desem az kalır. Düşünüp siteye yansıtmanız bile çok güzel. İnce ve naziksiniz. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Elinize canınıza sağlık. Cuma günü kardeşiniz çok mutlu oldu J Bu çalışmayı arşivime alıyorum. Çok güzel bir jest oldu……

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
J Bu çalışmanızla beni çok mutlu ettiniz çoook değerli TaHKaR Bey. Sonsuz Teşekkürlerimi sunuyorum. Konu başlığını görünce , izlemek istedim. Gerçekten de çok mutlu oldum. Elinize ,yüreğinize sağlık. Mükemmel olmuş. Bazı yerler şu an resimdeki gibi değil , resimlere bakarken eski halleri gözümün önüne geldi.
Çok değişik bir bakış açısıyla düşünmüşsünüz. Düşünüp emek verdiniz , Bu kardeşinizi de mutlu ettiniz.Allah ‘ta sizi mutlu etsin inşaallah. Ne desem az kalır J Düşünüp siteye yansıtmanız bile çok güzel. İnce ve naziksiniz. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Elinize canınıza sağlık. Cuma günü kardeşiniz çok mutlu oldu J Bu çalışmayı arşivime alıyorum. Çok güzel bir jest oldu……

Merhaba Murat kardeş senin sadece yorum ve konu ile insani kabiliyetin ile anmak övmek bence haksızlık olur, sen sadeliğin,mütevaziliğin, hoşgörün ve gönül adamı olmanla sevenlerinin gönlünde bambaşka bir yerdesin. Başından beri böyle idin, aynen devam ediyorsun.Ve Daha çok jestlere layıksın Allah razı olsun ...

MURATS44

Özel Üye
BİLGİ
Allah, sizden de razı olsun. Bazı şeylerin maddiyatla değeri ölçülmez ya. Bu çalışmanız bana çok büyük bir armağan oldu. İlk izlediğim an ki duygularımla izliyorum. Bu videoyu da arşivime aldım. Benim için yeri ve anlamı başka oldu. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Sağolun....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
BİLGİ
Allah, sizden de razı olsun. Bazı şeylerin maddiyatla değeri ölçülmez ya. Bu çalışmanız bana çok büyük bir armağan oldu. İlk izlediğim an ki duygularımla izliyorum. Bu videoyu da arşivime aldım. Benim için yeri ve anlamı başka oldu. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Sağolun....
Allah razı olsun bu güzel yorumlarınıza

Yorumlarınızla gönülleri hoş tutup göz dolduran derin bir nefesinize o yüreğe o ellere o nefese sağlık olsun Allah sizi başımızdan eksik etmesin Murat kardeşim :) İyiki varsın

Ustam şu forumda de senin emeğinden bir klip bekliyorum.Şimdiden .basarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla..

MURATS44

Özel Üye
BİLGİ
Bu gün sizin proğramlarınızı deneme fırsatım oldu. cinegy sorunsuz kurdum ama açılmıyor.Diğerleri tamam. Bugün bir tane deneme yaptım rastgele , Resimlerden oluşan bir video aptım 30 saniyelik.Çok güzel olmasa da ilk adım için birşeyler var sayılır. :) Tabii bana göre. Yalnız,sizin seviyenizin yarısına ulaşmak için daha çok yolum var. Mesela sabit resim yapamadım. Köşeye siteye ait ,Vuslat adminimizinde kullandığı R logosunu ne yaptıysam yerleştiremedim. Şimdilik resimler ve süre üzerinde çalışyorumçŞu aşamayı bir geçip proğramı çözeyim bir tane de benden gelecek inşaallah. Bu arada desteğinize de ihtiyacım olacak:)

ceylannur

Yeni Üyemiz
ellerrıne saglık tahkar harıka olmüş sen cok deyerli bır arakadımızsın rabım yolunu daım acık etsın

TaHKaR

Aktif Üyemiz
BİLGİ
Bu gün sizin proğramlarınızı deneme fırsatım oldu. cinegy sorunsuz kurdum ama açılmıyor.Diğerleri tamam. Bugün bir tane deneme yaptım rastgele , Resimlerden oluşan bir video aptım 30 saniyelik.Çok güzel olmasa da ilk adım için birşeyler var sayılır. :) Tabii bana göre. Yalnız,sizin seviyenizin yarısına ulaşmak için daha çok yolum var. Mesela sabit resim yapamadım. Köşeye siteye ait ,Vuslat adminimizinde kullandığı R logosunu ne yaptıysam yerleştiremedim. Şimdilik resimler ve süre üzerinde çalışyorumçŞu aşamayı bir geçip proğramı çözeyim bir tane de benden gelecek inşaallah. Bu arada desteğinize de ihtiyacım olacak:)

Öncelikle çalışmalarına şimdiden başarılar diliyorum...

Üst Alt