Doğum günün hayırlı olsun Murat....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
dogum-gunu-pastasi-nicepinky.jpg

Değerli can dostum,,,Doğum günün kutlu ve hayırlı olsun inşallah...Sevdiklerinle sağlıklı huzurlu nice yııllara diyelim...
ve doğum gününü cnai gönülden kutlarım...7 yıllık islami site yönetiminde, beraber güzel günler geçirdik, ALLAH için
Hak yoluna gönül verdik inandık bu günelere geldik elhamdulillah....yıllar geçti büyüdük sitemiz büyüdü biz büyüdük,dostlarımız hiç yanlız bırakmadı onlarada vefa borcumuzu hiç unutmadık....

iyiki doğdun murat: iyiki senin gibi birini tanıdık...o güzel yüreğin asla derrt görmesin...aminnnn...
yanlış hatırlamıyorsam 9 olmalıydı ben malum 10 cu güne devirdim:) gece telden konu ekleyemiyordum...
buda benim kusurum olsun cannnn....nice yıllara inşallah....
Bu pasta sana yetmez...birtane daha olsun mu:)

21511824.jpg

yemek-servisi-382.jpg

925-ayar-gc3bcmc3bcc59f-_91_1.jpg

Bu güzel yüzük ve kol düğmeleride hediyem olsun....:)

Okyay

ÖZEL ÜYE

20785_1084512518232213_1468241875285371028_n.jpg

Mutlu Yıllar Dilerim
Uzunca olsun ömrün
Rabbimiz sağlık versin
Akibetin hayrolsun
TÂ sonsuza dek varsın

Pqz3oN.jpg

MURATS44

Özel Üye
Allah ac razı olsun adminim. :) Teşekkür ederim. Nice senelere inşaallah . Hep beraber , her zaman hep birlikte. Rabbim sizlerden razı olsun inşaallah. glü
Teşekkür ederim hasret. Eyvallah. glü
Tahkar adminim , ellerinize sağlık. sonsuz teşekkürlerimle. glü
Şevket hocam, her zamanki anlık şiirleriniz. Ben konuşacak kelime bulamazken siz şiirler karşılık veriyorsunuz. Allah ac razı olsun.

Rabbim hepinizden , hepimizden razı olsun inşaallah . Sizlerle geçen zaman hep mutluluk verdi. Bu mutluluk , bu güzellik hiç bozulmasın inşaallah.
İyi ki varsınız canlar.

Vuslat adminim. Pastayı kesmeye kıyamadım :) çok güzel.

MURATS44

Özel Üye
Teşekkür ederim Sıla. :) eyvallah. Allah ac razı olsun inşaallah.

Emek verip , nezaket gösterip hatırladığınız için.

Cümleten Eyvallah.

MURATS44

Özel Üye
eyvallahhhh üstadım eyvallahhh :)

Gül gibisiniz. Allah ac razı olsun inşaallah. Bilmukabele bütün dileklerinize amin. Hep beraber inşaallah.

mahzungarip

Yönetici
Vay parti varmış:) tamda yetişmişim çok severim yaş pastayı:) gerçi geç kaldım sanki kurumamışsa pasta iyihaaa Başkanım nice mutlu huzurlu bol sevaplı günahsız senelere diyorum iyiki varsın:aferin

Üst Alt