Doktor azeri olursa(:

ceylannur

Yeni Üyemiz
Doktor azeri olursa:)
ık tık tık
- Gelesen
- Selamlar doktor bey
- Salam Sabahın heyır ( Selam iyi sabahlar)
- Sabahları salam yasak mı diyosunuz? Biz nerden bulalım salamı doktor bey? Neyse zaten hasta olan kızım Bir muayene ederseniz
- Gızım sen yahşi birine ohşayırsan ( Kızım sen iyi birine benziyorsun)
- Neee! Benim kız kimi okşuyormuş?
- Valla kimseyi okşamıyorum baba!
- Sus kız doktor yalan mı söylüyor? Ellerinde pişik var ordan anladı herhalde hııı?
-Pişik ele degel kucaga yaraşır ( Kedi ellenmemeli kucağa alınmalı)
- Doktor sen ne diyosun ya
- Siz haradan gelisiz? ( Siz nereden geliyorsunuz?)
- At mıyız biz haradan gelelim? Bak böyle konuşmaya devam edersen fena olucak doktooor
- Kızım soyunasın sırtına gulag asmag isterem ( Soyun kızım sırtını dinlemek istiyorum)
- Babaaa ya bu adam sırtıma kimin kulağını asıcak yaa Ben sırtımda kulak falan istemem büüeeee
- Kızımı ağlattın
- Men indi dayandıraram Maragım kabardı neçe ağlarsan? (Ben şimdi durdururum Merak ettim niye ağlıyorsun?)
- Bak hala ne diyo baba yaaa
- Ağlamasan balam Baban yaşlıdır dözebilamaz (Ağlama çocuğum baban yaşlıdır dayanamaz)
- Lan artis doktor küüüüüüüüüüüüt
- Özümü itirdim Daglara kar düşende bülbüle gam düşende ruhum bedenden oynar gözüme yumuruk gelende olleyyolleyyolleyy

ceylannur

Yeni Üyemiz
Özümü itirdim Daglara kar düşende bülbüle gam düşende ruhum bedenden oynar gözüme yumuruk gelende olleyyolleyyolleyy

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Lan artis doktor küüüüüüüüüüüüt
- Özümü itirdim Daglara kar düşende bülbüle gam düşende ruhum bedenden oynar gözüme yumuruk gelende .........hahahahahahhahahahahahahahahahhahahah çok güzel sölemiş....

Üst Alt