MUHTAZAF Dünya ancak bir oyundan ibaret

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Muhtazaf | M.Salih AYDIN

Dünya ancak bir oyundan ibaret
Bu Hayatı keşkelerle yaşama,
Çocukları oyuncakla taşlama,
Nefsimizi eşyalarla haşlama,
Dünya ancak bir oyundan ibaret....

Sılaya uzak sessiz ve sakin,
Ölüm bizlere her zaman yakın,
Gösterilecek deftere dünyada bakın,

Bakacağız ipin ucu nerde kaçtı,
Vicdan nereden itibaren baktı,
Yüreği acaba ne kadar yaktı,

Nerede, nerde hataya saptık,
Nerede, nerede hayırdan kaçtık,
Nerede, nerde hakikate yan baktık,

Salih tarumar olur yurdun,
Bu vucudu artık yordun,
Karanlığa, aydınlığa sordun,
01.05.2002
M.S.A.

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ttj1u.png

ttj1d.gif

Ömer-28

Aktif Üyemiz
dünyanın kendisi kocaman bir oyuncak . Oyun içinde oyunlarla devam eden bir hayat. Her saniyesi süprizlerle acılarla dolu bir ömür. yürekleriniz dert görmesin inşaallah. Konu ve resimler çok çok iyi.
Bir süredir bakıyorum , konulara ve şahsa ait yazılar ve şiirlere burdaki gibi önem verilmiyor diğer yerlerde. Herkes biribirinin yaptığına saygılı ve destekçi. Allah cc var etsin sizleri inşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
dünyanın kendisi kocaman bir oyuncak . Oyun içinde oyunlarla devam eden bir hayat. Her saniyesi süprizlerle acılarla dolu bir ömür. yürekleriniz dert görmesin inşaallah. Konu ve resimler çok çok iyi.
Bir süredir bakıyorum , konulara ve şahsa ait yazılar ve şiirlere burdaki gibi önem verilmiyor diğer yerlerde. Herkes biribirinin yaptığına saygılı ve destekçi. Allah cc var etsin sizleri inşaallah.

Amin ecmain inşallah,,,,ALLAH razı olsun bizim için üstadlarımız çok kıymetlidir,onların kaleminden dökülen her satır
yüreklerimize dokunur anlarız ne hislerle yazdıklarını...Ve gönülden takdir ederiz ömer bey....

Üst Alt