Duy diye söylemiyorum

MURATS44

Özel Üye
Duy Diye Söylemiyorum

ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat....kendimi avutmak için bulduğum herşey bir süre sonra anlamsız geliyor.... birşeyler biterken yanı başında neyle avuna bilir ki insan...

kendimce oyunlar buluyor,sıkılıyorum bir süre sonra,kitaplar hiçbirşey anlatmıyor yada kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka birşeye yaramıyor....

sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun.... biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebiliceğim bir kapı bile bulamayacağım... kendine duvarlar örüyor ve bizi dışarıya bırakıyorsun...

olsun diyorum, ördüğün duvarları yeşile boyuyorum.... çiçekler ekiyorum dibine,büyümüyorlar...
yeşilim soluyor,sen susuyorsun... ben ölüyorum...

kendime yalanlar uyduruyorum,kendim bile inanmıyorum.... oyunlar buluyorum sıkılıyorum durmaksızın birşeyler bitiyor içimde...

sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim... sadece sesini özlediğimden...

ellerimin arasından kayıp gidiyorum kendim bile tutamıyorum kendimi.... ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....
senden başka bir nedenim yok....
senden başka bir isteğim yok...
senden başka hiçbirşeyim yok...

SENİ SEVİYORUM...

Deniz Feneri

Yeni Üyemiz
ellerimin arasından kayıp gidiyorum kendim bile tutamıyorum kendimi.... ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....
senden başka bir nedenim yok....
senden başka bir isteğim yok...
senden başka hiçbirşeyim yok...

SENİ SEVİYORUM...
:alkis

Üst Alt