Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin yararlı olduğunu düşünüyor musun

Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin yararlı olduğunu düşünüyormusun?

• Kullanılan toplam oy
    8

harekat

Özel Üye
Toplumun Nabzı

Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin yararlı olduğunu düşünüyor musunuz?

harekat

Özel Üye
Benim sadece Facebook hesabım var.
Kendi açımdan konuşmak gerekirse Ben yararlı buluyorum. Çünkü bu gibi sosyal paylaşım sitelerinin nasıl kullanıldığına bağlı. Ben hep islami konulara baktığım için gerçekten faydası dokundu bana...

Sizlerinde bu konu için görüşlerinizi bildirmenizi rica ediyorum...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Emeğine sağlık toplumun yarasına deyindin,,,,Bu konuda ben bir başlarsam kitaplar yazarım:)
Şu an anket başa baş gidiyor yararlı ve yararsız olarak....
Evet bana soracak olursanız,hayatımızda herşeyin azı yarar çoğu zarardır değilmi,,,aşırıya kaçmamak gerek...
BEN TEKNOLOJİNİN HER DALINDA YERİNDE KULLANILIRSA YARARLI, YANLIŞ KULLANILIRSA ÇOK ZARARLI OLDUĞUNU SÖYLERİM,,,,,Bende Facebook üye değilim olmayıda hiç düşünmedim,,,,
neden derseniz, kapalı bir kutu içinde kimin ne olduğu belli olmayan bir yer,insanların kişiliği belli bile olmuyor...ve çokda tehlikeli olduğu kanatindeyim,,,,bu sadece benim düşüncem çevremden duyduklarım yaşadıkları tehlikelerde cabası....Birde şunu izah edeyim yeri gelmişken bayan kardeşlerime,,,sizler arkadaşlarınız aileniz için paylaştığınız resimleriniz,niyeti kötü kişiler tarafından o resimler alınmakta başka amaçlarda kullanılmakta aman dikkat edin lütfen....kimseye güvenmeyin......

harekat

Özel Üye
VUSLAT Adminim bu konuda kesinlikle haklıdır. Ben zaten tavsiye için söylemedim,sadece kendi görüşümü belirttim... Bilindiği gibi bu sitelerde insanlar kolay kandırılıyorlar ve profil resminizden tutunda bütün bilgilerinizi alıp kötü amaçlarda kullanabiliyorlar... Her sitede olduğu gibi bu paylaşım sitelerinde de kötü insanlarda mevcuttur,iyi insanlarda. Önemli olan Niyetimizin Allah rızası ve irademizin güçlü olmasıdır...Selam ve dua ile...

Başarılı Yorumundan dolayı VUSLAT Adminime Teşekkür ediyorum...

Adilbey

Aktif Üyemiz
Bana sormayın desem:) Bana göre çok saçma bir şey. Msn zaten var , bana göre çoook gereksiz ayrca tehlikeli.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Nasılsa yakında onlarda kapancak:) az kaldııııııı fecebook vetwittir buralardan çok yazılı sataşma görüldüğünden
men edilcek inşallah herkes ağzına geleni konuşuyor,birileri

DUR!!!!!!!!!!!!

DİYECEK TABİKİ.....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Nasılsa yakında onlarda kapancak:) az kaldııııııı fecebook vetwittir buralardan çok yazılı sataşma görüldüğünden
men edilcek inşallah herkes ağzına geleni konuşuyor,birileri

DUR!!!!!!!!!!!!

DİYECEK TABİKİ.....

İnşallah Adminim. kapanır.Benim önerim kullanmayın arkadaşlar diyorum, facebook u .Ben kullanmıyorum
aramıyorumda gittikçe özel hayata girmeye başladı.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
sana katılıyorum tahkar bey,iyi niyetli insanlara diyeceğimiz yok ama onlarda zarar görüyor bir şekilde...
ÖZEL bu kelime değerini kaybeder oldu,boşunamı özel denmiş,herkesin özeli kendinde kalmalı,açığa çıkan herşey değerini
kaybetmeye mahkumdur değilmi...

İnşallah herşeyin hayırlısı olsun...

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Evet Benim facede ve twitterde bir hesabım var. Benim hesabım sadece bilgi paylaşımı resim ve diğer paylaşımlar kapalı. Dikkat edilirse faydası var. Dikkat edilmez herşeyini paylaşırsan eve hırsız bile davet edebilirsin. Ama benim bu işe aklım yatmadı diyorsanız. Hesap açmayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Üst Alt