Şevket OKYAY(Resimli) Fahrettin Tırınk

TaHKaR

Aktif Üyemiz
FAHRETTN.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Kalbimizde 'dostluk' denilen bir mucize var. Nasıl olduğunu, nasıl başladığını bilemezsiniz. Ama bunun özel bir değer olduğunu, İnsanın insana verebileceği emsalsiz bir lütuf olduğunu bilirsiniz.. Gerçekten de dostlar nadide mücevherlerdir. Yüzünüzü güldürüp, başarmanız için cesaret verirler.
Sizi dinlerler ve kalplerini açmaya hazırdırlar... Onlar bize hep yolumuza ışıktırlar öylede kalacaklar.....Fahrettin hocamda benim yüreğimde böyledir....

Teşekkürler Tahkar bey emeklerinize sağlık.....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Kalbimizde 'dostluk' denilen bir mucize var. Nasıl olduğunu, nasıl başladığını bilemezsiniz. Ama bunun özel bir değer olduğunu, İnsanın insana verebileceği emsalsiz bir lütuf olduğunu bilirsiniz.. Gerçekten de dostlar nadide mücevherlerdir. Yüzünüzü güldürüp, başarmanız için cesaret verirler.
Sizi dinlerler ve kalplerini açmaya hazırdırlar... Onlar bize hep yolumuza ışıktırlar öylede kalacaklar.....Fahrettin hocamda benim yüreğimde böyledir....

Teşekkürler Tahkar bey emeklerinize sağlık.....

ALLAH cc sizdende razı olsun değerli abim.
gönlünüz nuru kur'an ile dolsun.
sözünüz islam üzere daima muzaffer olsun.
tüm yazdığınız güzel sözleriniz,ahırette şaffatine sebeb olsun.
yüce MEVLA,cümlemize burda olduğu gibi cennette heb beraber eylesin,inşaallah....

Şiirler ruh ve bedeni kontrol altına alır.Duygularını şair kendi aleminde yaşatır. Okyay Ustadım Bu şiirinde de ve buna benzer, bizlere yazdığı şiirleride çok güzel olunca .bende böyle paylaşmak istiyorum.Benim tek arzum gönüllerde tebessum bırakmaktır.Saygılarımla Aziz Dostlarım..

MURATS44

Özel Üye
Fahrettin hocamızla bir kaç defa telefoonla görüşme imkanı buldum. Bu görüşmelerdeki ses tonu , karşısındakine hitabı ve yaklaşımı gerçekten hayranlık uyandıracak kadar önemli. İnsanlara yaklaşımı ve düşünceleri samimi ve gerçek bir dostun tavırlarıdır. Yakın bir zaman da yaşadığım bir olayda , sitemize konu açarak " Murat kardeşim, acınız ,acımdır" diyecek kadar acılarımızı ,sevinçlerimizi yürekten paylaşan , insana verdiğ moral ve dostluk hissinin yanında ben Fahrettin Hocam gibi bir insanı, bir dostu tanımaktan son derece mutluyum. Fahrettin hocamız gibi bir değer ile gönül bağı bulunması gerçekten çok büyük bir mutluluk.
VuSLaT Adminimizn dediği gibi . Kalplerde bulunan dostluk bağı insanın insana verebileceği en büyük lütuftur. Bu güzellik ve muhabbet bağları gönlden geliyorsa işte en büyük lütuf ta budur. TaHKaR Adminimizin de içinden gelerek bu mesajı vermesi dostlukları daha da pekiştirmiyor mu? Herkesten ALLAH az razı olsun inşaallah.

fahrettin tırınk

Site İmamı
Fahrettin hocamızla bir kaç defa telefoonla görüşme imkanı buldum. Bu görüşmelerdeki ses tonu , karşısındakine hitabı ve yaklaşımı gerçekten hayranlık uyandıracak kadar önemli. İnsanlara yaklaşımı ve düşünceleri samimi ve gerçek bir dostun tavırlarıdır. Yakın bir zaman da yaşadığım bir olayda , sitemize konu açarak " Murat kardeşim, acınız ,acımdır" diyecek kadar acılarımızı ,sevinçlerimizi yürekten paylaşan , insana verdiğ moral ve dostluk hissinin yanında ben Fahrettin Hocam gibi bir insanı, bir dostu tanımaktan son derece mutluyum. Fahrettin hocamız gibi bir değer ile gönül bağı bulunması gerçekten çok büyük bir mutluluk.
VuSLaT Adminimizn dediği gibi . Kalplerde bulunan dostluk bağı insanın insana verebileceği en büyük lütuftur. Bu güzellik ve muhabbet bağları gönlden geliyorsa işte en büyük lütuf ta budur. TaHKaR Adminimizin de içinden gelerek bu mesajı vermesi dostlukları daha da pekiştirmiyor mu? Herkesten ALLAH az razı olsun inşaallah.

Çok değerli acı ve tatlı günde dostluğu sarsılmayacak kadar asil, bir kişiliğe sahip olan Murat kardeşimin kalbinin güzelliklerinden coşarak hakkımda söylediği nazik ve özel cümlelerini okurken utandım ve ter döktüm,çünki nacızane layık olmadığım cümleleri bana atf etmesi,ne kadar asil kişilik sahibi olduğunu ve kendinin bu özelliğe sahip olduğunun en bariz delilidir.
bu güzel sözleri bana lütfedip layık gördüğünüz için size en kalbi şükranlarımı sunar,ALLAH cc sizi bu özellik ve güzellikleri kat kat İhsan eylesin inşaallah...

Son düzenleme:
Üst Alt