Gastomonlu severse böle sever....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ağşamleyin gine seni düşüne düşüne uyuyagalmışım.BNJ
üryamda bile seni görüyan. Ağnasara gayruk seni sevdüğümü:cümle elelem biliya şart oğsun. :bh
Beğki herkes seviya seni:emme ben daha bi zıkı tevatür seviyan seni.zgd
Sağa yeşil çok yakışıya.gökte öyle.yeşil enterinle gök yazmanla bek gözel oluyan.:)
Sen buralardan geçeyken,seni cık kada da olsungörüyan deye hep gapıyı ,camı çerçeveyi gıygaşık bırakıyan.eğcük görüyon gibi oluyan seni emme;işte öyle,ne deyinki sağa.:)
Kaleye çıkıyan,seet kulesine gidiyan.seni oralarda gözetliyan.oralar bek seyirli.salına salına geçiyan şeğerin ortasından.:bh
Ferhat oğlanın şirin gızın hikayesini biliyonmu? Hani ferhatcuk şirin gız için dağları delmiş. Deyanki,yaşasaydı şayet , anadolunun yüce dağı olan ılgazı delebilümüydü?kim gıyabilülü ona.m08
şu sarımsak kokun vaya.hiç bi yerlerde,hiç kimsede öyle gözel kokmaya seni göremesem de kokunu hissettüğümde heyacanlanıyan,içim titreya.gzlkl
Hele edüvedüğün etli ekmeğinen,gır bideni unutamayan.elalem deyaki? Ne varmış onu her yerlerde ediya deyale emme.senin oklağacı , yaslağacı,bisleğeci bi dutuşun bi başka.ss..

Bizim şarkımız olan tiridine banduğum çalduğu zaman yüreğim gülüya . m08Kimselerin türküsü böyle güldürükcü olamaz,sanmayan deyan buğezde yüzüm güliya.m08m08m08

Eğer seni sevmeyasam,çanakkale içinde vursunlar beni,ölmeden mezara gömsünle beni.b:e

Ben biliyanki rahmet oluyağaysın;örüsken olu esersin etrafıkmda.
Işte eycükte olsa içimi döktüm sağa , ben seni sağıken de sevdüm,ölünceyedende seveciyin.ölüncede.BNJ
Sağa gayrık ne deyim ki ben.seni sevmeyen hötçeceden aşsın;ölsün be b:e

Üst Alt