Gitmiyorum...

MURATS44

Özel Üye
Gitmiyorum

Toplamıyorum valizimi; burası benim evim çünkü Bu listede çevrimiçi üyelerin arasına karıştığımdan beri evim, titrek bir elle ilk yorumum için yirmi-otuz kere önizleme düğmesine bastığımdan beri evim, şimdi kardeşim dediğim üyenin birinden ilk mailimi aldığımdan beri evim

Gitmiyorum

Peki gidecek yerim yok diye mi bu kalışım?, tabii ki hayır Hem gitmiyorum, hem gitmesin sevdiklerim ,kardeşlerim , dostlarım , ablalarım....

Gitmiyorum

Çünkü okumayı seviyorum Olsam da sinir, dalmak istesem de tartışmanın orta yerine bir Karamurat deliliğiyle ve bilerek suskun kalsam da çoğu zaman, "sus ", "yuh "diyerek yorulsam da gitmiyorum
Amacı cevap vermek değil "oturtmak" olanlar, ismini duyurmak için çırpınanlar, parmaklarını pençeleştirip klavyeyi tırmıklayanlar, gereksiz alınanlar, azarlayanlar, çok bilmişler, hiçbir şey bilmeyenler Hayır, bir Pollyanna yutmadım, okumayı seviyorum sadece, hepsini okumayı seviyorum
Sussa da bir kenarda, küsse de üstüme alınmıyorum hiç, dönüşü için dua ediyorum sevdiklerimin

Gitmiyorum

Çünkü bu site güzel
Çünkü Beni sevmeyen birine kendimi tanıtıp daha evvel sevmediğine pişman ettirmek güzel...tmmm
Çayı sevenle çay, sevmeyenle kahve içmek güzel

gitmiyorum

Tadını çıkarıyorum kalabalığın ,kısa zaman da değişen net hayatımı seviyorum ..Tartıştığım için üzülmeyi, sonra yanımda olan insanları seviyorum ve beni anlamayanları seviyorum...
Çünkü güzel burası, evimde olmak güzel...

Gitmiyorum

Ben gidiyorum deyip gitmeyenleri , gitmek isteyip gidemeyenleri , burda olan ,olmayan herkesi seviyorum...

Seviyorum Büyük Patronları, tema değişikliklerini, havalı şairlerini, pasif okuyucularını, polemik güllerini, gidenleri, dönecek olanları, dönmeyenleri de seviyorum...

Bu siteyi seviyorum kardeşim İşte O Kadar ..

Not : Bu yazı ; birilerine hediye, armağan, yada aynı anlamı taşıyan ne kadar kelime varsa özellikle gelsin......

nefsimutmainne

Aktif Üyemiz
Allah(c.c)razı olsun senden kardeşim...Maşaallah ne güzel yazmışsın...Gülmeyen ve ya gülmeyecek kadar sıkkın durumda olanların yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacak kadar güzeldi,özeldi,hoştu işte öyle...
yıdızzTeşekkürederim....yıdızzTebessüm ettirdiğin için...okk

hüzün çiçegi

Aktif Üyemiz
Allah(c.c)razı olsun senden kardeşim...Maşaallah ne güzel yazmışsın...Gülmeyen ve ya gülmeyecek kadar sıkkın durumda olanların yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacak kadar güzeldi,özeldi,hoştu işte öyle...

yıdızzTeşekkürederim....yıdızzTebessüm ettirdiğin için...okk
en güzel kararı vermişsin kardeşim bu site sizlerle güzel zaten hem gitmek o kadar kolaymı bu güzel yuvadan

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Sen adminsin saygı duyarım sana
Çünkü hayatından bir parça katmışsın bu güzel foruma
Ve hiç kaygılanma bunca yıl uğraştın diye forumla
İzindeyiz bilesin saygıdeğer adminim
Unutulmaz paylaştıkların,foruma yaptıkların
Boşa değil bu uğraşlar hepsi bizler için
Bizde her zaman burdayız senin için
Gitseydin demiycekdik uğurlar ola,

MURATS44 nikin forumda asılı kala
BİZDE SENİ GÖNDERMEYİZ HABERİN OLAAAAAA.....9hj

Bilmem anlatabildimmi....fd

MURATS44

Özel Üye
Evvela satırlarıma başlamadan önce , selam eder ;.......................
Bir zamanlar mektubumuz vardı..Standart harflerle başlayan, hiç değişemeyen giriş ifadeleri kullanılarak yazılan, günümüzde teknolojiye uyularak artık unuttuğumuz mektuplarımız vardı.. Kaybettiğimiz değerlerimizden biri..
Şimdi " Ne alaka; Buda nerden çıktı şimdi ; ne alakası var " diye düşünenler olacaktır.. Kardeşlerime cevap yazmak için bunu yazınca aklıma geldi işte.........

ayyüzlüm Nickli Üyeden Alıntı işte sanada bu yakışır helal olsun kardeşim gitmek yok kalmak var kırmızı olarak

Hepimize bu yakışır.. Bu foruma giriş var , ama çıkış yok maalesef. Teşekkür ederim..
ALLAH RAZI OLSUN

dividers_338.gif

nefsimutmainne Nickli Üyeden Alıntı Allah(c.c)razı olsun senden kardeşim...Maşaallah ne güzel yazmışsın...Gülmeyen ve ya gülmeyecek kadar sıkkın durumda olanların yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacak kadar güzeldi,özeldi,hoştu işte öyle...

Allah razı olsun kardeş.. Amacımız , hep beraber gülmek , güzel zaman geçirmek ,birşeyler öğrenmek ve öğretebilmek değil mi? İnşallah hep gülümseyenlerden olursunuz..,
ALLAH RAZI OLSUN.
dividers_338.gif

Hüzün çiçeği Nickli Üyeden Alıntı en güzel kararı vermişsin kardeşim bu site sizlerle güzel zaten hem gitmek o kadar kolaymı bu güzel yuvadan

Her zaman dedik , her zaman söyleyeceğiz..Burası bir aile.HErkes ailenin birer parçası..Yuvadan ayrılmak zor.. Hem kim ayrılıyormuş..Kim olursa olsun ayrılmak isteyeni sevgilerimizle uğurlarız buradan..ujCesaret eden varsa denesin ayrılmayı..

ALLAH RAZI OLSUN.

dividers_338.gif

VuSLaT Nickli Üyeden Alıntı Sen adminsin saygı duyarım sana

Çünkü hayatından bir parça katmışsın bu güzel foruma
Ve hiç kaygılanma bunca yıl uğraştın diye forumla
İzindeyiz bilesin saygıdeğer adminim
Unutulmaz paylaştıkların,foruma yaptıkların
Boşa değil bu uğraşlar hepsi bizler için
Bizde her zaman burdayız senin için
Gitseydin demiycekdik uğurlar ola,
MURATS44 nikin forumda asılı kala
BİZDE SENİ GÖNDERMEYİZ HABERİN OLAAAAAA.....9hj
Bilmem anlatabildimmi....fd

Şair ruhlu adminime teşekkürler.. Okuyunca gerçekten tebessüm ettim. Böyle can'lar varken kimin ,ne haddine ......Ben gitmeye niyetim yoktu ki... En azındn MURATS44 niki asılı kalsın.. Ben asılacağıma o asılsın demi ama.....

" Burası Kadıköy ,burdan çıkış yok... " demek isterdim ama burası huzurlu bir yuva..Gassıray ve beşliktaşşşş'lılara duyrulur..

dividers_338.gif

ALLAH AİLEMİZDEKİ HERKESTEN RAZI OLSUN İNŞALLAH..
BU AİLE HİÇ KOPMADAN YILLARCA BERABER OLSUN İNŞALLAH
( AMİN )

Üst Alt