Gönül hanemden en SEVGİLİYE....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
gul.jpg

Gönül hanemden EN SEVGİLİYE...

''Eflü elfi selatin ve elfü selamin Ya Resulallah''
Asırlar önce demişsinya efendim''Selam olsun kardeşlerime''
Selamını aldım efendim...
''Beni görmedikleri halde iman eden kardeşlerimi görmeyi çok isterdim,diye iç çekmişsin ya'' İşte o ümmetinden sana meftun olan bir yetim bir öksüz kardeşinim efendim...
Sana olan sevgimi,denizler mürekkep ağaçlar kalem olsa,yinede anlatamam ey sevgili en sevgili....
Sana olan aşkımı, kırık dökük cümlelerimle ifade ederken,gözyaşlarım inci tanesi gibi seni seven bu kalbime akarda da yine de hasretim dinmez...
Hep bir VuSLaT bir özlem var içimde...Her gece buğulu gözlerle,yeşil kubbeni hayal ederken,sana kavuşmanın özlemini çekiyorum,belki gelirsin diye...Uykusuz gecelerimden, fecir vakti uyanıyorum ama biliyorum gelirsin...Rüyalarıma girmesende NUR cemalini görmesemde maşukun olarak seviyorum ey sevgili...Bindörtyüz senelik hasretin var içimde efendim...
''Dedilerki arayan bulur,Aramayı bilmek gerek'' Hep şua sız gecelerde aradım seni...Çok gecelerim uykusuz,çok sabahlarım doğdu sensiz....
Senin geçdiğin yollarda Rahiya nı almak isterdim...Rüzgar efil efil seni söylerken,bulutlar seni anarken ben de anıyorum efendim...
Bir güvercin olup Ravzana uçsaydım,,,Seni seven örümcek gibi küfrün gözlerini örseydim...Çölde kum tanesi sana hasret sana meftun...
VuSLaT ın leyla çöllerde sen mecnunum oldun...
Ben aşkınla kül oldum yollarda,sen meltemim...Beni aşkınla estiren oldun Sevda çöllerinde yandım...MUHAMMED sv adını andımda yandım,gül kokuna kandım...Şu garip gönlüm, aşkınla yansada kül olsada razıyım ey sevgili...
VuSLaT derki...Ne beyani hale curet,ne figana takatim var...
Ne racayi vasla gayret,ne firaha kudretim var...
Saygılarımla...VuSLaT

yusuFZT

Banned
Sana olan aşkımı, kırık dökük cümlelerimle ifade ederken,gözyaşlarım inci tanesi gibi seni seven bu kalbime akarda da yine de hasretim dinmez...
Hep bir VuSLaT bir özlem var içimde...Her gece buğulu gözlerle,yeşil kubbeni hayal ederken,sana kavuşmanın özlemini çekiyorum,belki gelirsin diye...

gönlünüze sağlık...a.r.o...çok güzel bi paylaşım...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hep bir VuSLaT bir özlem var içimde...Her gece buğulu gözlerle,yeşil kubbeni hayal ederken,sana kavuşmanın özlemini çekiyorum,belki gelirsin diye...

gönlünüze sağlık...a.r.o...çok güzel bi paylaşım...

RABBİM razı olsun,inşallah ilerleyen günlerde diğer yazılarımı da paylaşırım.....:pembeli

mahzungarip

Yönetici
Allah cc. razı olsun.emeğine yüreğine sağlık.harika;) başarılarının devamını dilerim.yakında seni köşe yazarı yapıcam gazetemde:p
selam ve dua ile.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Allah cc. razı olsun.emeğine yüreğine sağlık.harika;) başarılarının devamını dilerim.yakında seni köşe yazarı yapıcam gazetemde:p
selam ve dua ile.

HAY ALLAH iyiliğini versin tebessüme vesile oldun....m08

İhsan hocam ben en iyisi kitap çıkarayım ilk alıcım sen ol....zgd

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Eyvallah değerli adminim.....Teşekkür ederim efendim....sayın başkanım....:)

Üst Alt