Gülü misk kokulum....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
34744900on8.gif

Gel, Ey Devasız Dertlerin Tabîbi.....
Senin adını andığımız zaman, gönlümüze hep gül kokusu doluyor... Seninle dünyamıza sönmeyen bir güneş doğuyor... Sensizken gündüzlerimiz hep gece oluyor... Gecelerimizden hicret ediyor hilal, yıldızlar ışık vermiyor asumana... Zifirî bir karanlık hükmediyor, zamana ve mekana... Bizleri “Gül Devri”ne erdirmek, nûrunla sevindirmek ve onulmaz gönül yaralarımızın sızısını dindirmek için gel...

Gel, Ey Sevgililer Sevgilisi....
Onbeş asır önce dünyaya doğduğun gibi yeniden doğ kalbimize... Yeniden hayat bahşeyle gönüllerimize... Yeniden derman ol derdimize, layık olmasak da şefaat eyle bize...
Aleyhisselatı Vesselam Efendimiz’e salat ü selam ediyor ve hatmi kelam olarak: “Ezel bezminde bir dinmez figandım Ya Resulallah, Cemalinle ferahnak et ki yandım Ya Resulallah...”

selam ve du ile canlar....

MURATS44

Özel Üye
VuSLaT Adlı üyeden alıntı :
Gel, Ey Sevgililer Sevgilisi....
Onbeş asır önce dünyaya doğduğun gibi yeniden doğ kalbimize... Yeniden hayat bahşeyle gönüllerimize... Yeniden derman ol derdimize, layık olmasak da şefaat eyle bize...
Aleyhisselatı Vesselam Efendimiz’e salat ü selam ediyor ve hatmi kelam olarak: “Ezel bezminde bir dinmez figandım Ya Resulallah, Cemalinle ferahnak et ki yandım Ya Resulallah...”

Kısa ama çok güzel satırlar.Eline ,kalbine sağlık adminim. Keşke bu duâlarımız kabul olsa da yeniden gelse, doğsa kalbimize.........
O'nun yolundan gitmek , çektiklerini çekmek bize de nasip olsa.
İnşallah Ahirette şefaatçimiz olacak.
ALLAH(ac) Râzı olsun inşallah.
glü

Üst Alt